Behúň WHITANO, biely
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Materiál
- 100% bavlna
Farba
- Biela
Rozmer
- 20 x 170 cm
Údržba
- Teplota prania do 95 °C
- Neprať chemicky
- Nečistiť chemicky
- Sušiť v sušičke pri nízkej teplote
- Žehliť do 110 °C
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kuchyňa |
|---|---|
| ? Farba: | Biela |
| Dĺžka: | 170 cm |
| Šírka: | 20 cm |
| Typ: | Behúň |
| ? Materiál: | Bavlna |
| Odporúčaná teplota prania: | 95 °C |
| Metráž: | Hotové |
| Motív: | Jednofarebný |
| Rozmer: | 20 x 170 cm |
| Tvar: | Obdĺžnikový |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.