AKCIA Úložný box pod posteľ ELISA 200 cm, biely II. akosť
Súvisiaci tovar
161.60 €
–47 %
Úložný box pod posteľ 200 cm, dub
Priemerné hodnotenie produktu je 4.5 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>10 ks)
84.80 €
92.90 €
–53 %
Úložný box pod posteľ 98 cm, borovica
Priemerné hodnotenie produktu je 4.3 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>10 ks)
42.80 €
113.10 €
–44 %
Úložný box pod posteľ 150 cm, dub
Priemerné hodnotenie produktu je 4.8 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>10 ks)
62.60 €
101 €
–20 %
Úložný box pod posteľ IKAROS 200 cm, dub sonoma
Priemerné hodnotenie produktu je 4.4 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>10 ks)
80.80 €
121.20 €
–56 %
Úložný box pod posteľ 98 cm, biely
Priemerné hodnotenie produktu je 4.2 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>10 ks)
52.50 €
80.80 €
–30 %
Úložný box pod posteľ IKAROS 159 cm, dub sonoma
Skladom
(>10 ks)
56.20 €
80.80 €
–37 %
Úložný box pod posteľ 98 cm, dub
Priemerné hodnotenie produktu je 4.2 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>10 ks)
50.50 €
Podrobný popis
Materiál
- Borovicové drevo | MDF
Rozmery
| Šírka | 200 cm |
| Výška (vrátane koliesok) | 18 cm |
| Hĺbka | 57 cm |
Balenie úložného boxu obsahuje:
- 1x predné čelo boxu
- 1x zadné čelo boxu
- 4x sololit na dno boxu
- 2x spojovacia lišta na spojenie sololitov
- 1x stredová doska na pevné spojenie sololitových dosiek dna boxu
- 1x ľavý a 1x pravý bok boxu
- Spojovací materiál
- Návod na zloženie
- Záruka 2 roky
Dodatočné parametre
| Kategória: | Druhá šanca poškodenému nábytku |
|---|---|
| ? Farba: | Biela |
| Dĺžka: | 200 cm |
| Hĺbka: | 57 cm |
| Hmotnosť: | 12,55 kg |
| ? Materiál: | Drevo, Sololit |
| Výška: | 18 cm |
| Lak: | Áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.