AKCIA Krémový taburet SMART COSARO s úložným priestorom 65x65 cm II. akosť POSO 105
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Materiál taburetu
- Rám: Nábytková doska, drevo
- Poťah: POSO 105
- Farba poťahu: Krémová
- Zloženie poťahu: 100% Polyester
- Materiál poťahu: Manšester (Velur)
- Odolnosť proti oderu (Martindale): 35 000
- Typ sedáku: Penová výplň
- Nožičky: Plast
Rozmery taburetu
- Šírka: 65 cm
- Hĺbka: 65 cm
- Výška: 38 cm
- Výška sedu: 38 cm
- Objem úložného priestoru: cca 80 l
- Nožičky: 2 cm
Vybavenie
- Úložný priestor: Áno
- Otváranie je zabezpečené kovovými pántmi s istiacou páskou
- Taburet je vybavený madlom pre pohodlné otváranie
Poso
Plyšovo hebká látka Poso svojím vzhľadom pripomína manšester. Jeho jedinečný 3D efekt je na dotyk príjemný, navyše veľmi pevný a odolný. Jemné chĺpky na povrchu sa ľahko čistia pomocou špeciálnych prípravkov pre čalúnený nábytok. Pre svoje jedinečné vlastnosti sa využíva ako čalúnická textília na sedacie súpravy, kreslá aj stoličky. Vyrobená je zo 100% polyesteru o vysokej gramáži.
Dôležitým parametrom používaných tkanín je ich pevnosť a odolnosť proti oderu, tzv. test Martindale. V laboratórnych podmienkach to znamená, že po prekonaní určitého počtu cyklov javí látka opotrebovanie. Čím je číslo vyššie, tým lepšie. Látka Poso sa pýši číslom 35 000 cyklov. Bežné látky v domácnosti majú okolo 20 000 cyklov.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Druhá šanca poškodenému nábytku |
|---|---|
| ? Farba: | Krémová |
| Šírka: | 65 cm |
| Hĺbka: | 65 cm |
| Hmotnosť: | 11 kg |
| ? Materiál: | Čalúnené |
| Výška: | 38 cm |
| Materiál poťahu: | Látka |
| Rozkladanie: | Bez rozkladania |
| Tvar: | Hranatý |
| Úložný priestor: | S úložným priestorom |
| Vzhľad: | S nožičkami |
| Vzor: | Jednofarebný |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.