AKCIA Biely jedálenský stôl s doskou v dekore dub sonoma MADO 120x80 II. akosť
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Materiál stola
- Nábytková doska
- Vrchná doska potiahnutá PVC dyhou: Dub sonoma
- MDF: Biely mat
Rozmery stola
- Šírka: 120 cm
- Hĺbka: 80 cm
- Výška: 75 cm
- Hrúbka dosky: 18 mm
Rozvíjať v interiéri hodnoty ako kvalita, precíznosť a striedmosť sa vyplatí. V jednoduchosti nájdete krásu, to platí dvojnásobne pre škandinávsky štýl. Prepracovaný dizajn inšpirovaný v severských krajinách prinesie do priestoru ľahkosť, energiu a vzdušnosť. Jemná paleta farieb priestor opticky zväčší a presvetlí. Interiéry vynikajú funkčnosťou a čistotou. Škandinávske jedálne a kuchyne vytvárajú veľký otvorený priestor plný svetla a harmónie. Jedálenský stôl Mado 120 x 80 cm sa vďaka svojim rozmerom hodí aj do menších miestností. Biely nohy a doska v prírodnom dekore dubu sonoma ozdobí každú jedáleň. Nebojte sa kombinovať s výraznejšími doplnkami a čalúnenými stoličkami.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Druhá šanca poškodenému nábytku |
|---|---|
| ? Farba: | Biela |
| Dekor dreva: | Dub sonoma |
| Veľkosť: | Malá |
| Šírka: | 120 cm |
| Hĺbka: | 80 cm |
| Hmotnosť: | 18,3 kg |
| ? Materiál: | Nábytková doska |
| Výška: | 75 cm |
| Hrúbka stolovej dosky: | 18 mm |
| Počet miest na sedenie: | Pre 4 osoby |
| Rozkladanie: | Bez rozkladania |
| Tvar: | Obdĺžnikový |
| Tvar nôh: | Štyri nohy |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.