Mikroplyšová deka CORAZON, ružová
Súvisiaci tovar
- 15 % s kódom: MAJ15
Mikroplyšová deka SOFT, kráľovsky modrá
Skladom
(>10 ks)
od 7.60 €
- 15 % s kódom: MAJ15
Vianočná mikroplyšová deka SNOWY FOREST sivá
Skladom
(>10 ks)
od 16.10 €
Akcia
Výpredaj
- 15 % s kódom: MAJ15
od 16.10 € až –10 %
Mikroplyšová deka VIOLET BUTTERFLY tmavomodrá
Skladom
(>10 ks)
od 14.40 €
- 15 % s kódom: MAJ15
Vianočná mikroplyšová deka CHRISTMAS HEART sivé
Skladom
(>10 ks)
od 16.10 €
- 15 % s kódom: MAJ15
Mikroplyšová baránková deka VIOLET BUTTERFLY tmavomodrá
Skladom
(>10 ks)
od 26.20 €
Akcia
Výpredaj
- 15 % s kódom: MAJ15
14.10 €
–8 %
Svietiaca deka mikroflanel VESMÍR 150x200 cm modrá
Skladom
(>10 ks)
12.90 €
Akcia
- 15 % s kódom: MAJ15
Mikroplyšová deka FOREST ANIMALS, vínová
Skladom
(>10 ks)
od 12 €
- 15 % s kódom: MAJ15
32.30 €
–10 %
2x Sivá vianočná mikroplyšová deka CHRISTMAS HEART 150x200 cm
Skladom
(>10 ks)
28.90 €
- 15 % s kódom: MAJ15
Mikroplyšová deka HERBÁŘ, béžová
Skladom
(>10 ks)
16.50 €
Akcia
- 15 % s kódom: MAJ15
od 16.10 € až –13 %
Vianočná mikroplyšová deka MERRY CHRISTMAS DEER sivá
Skladom
(>10 ks)
od 15.70 €
Akcia
- 15 % s kódom: MAJ15
od 14.10 € až –9 %
Mikroplyšová deka ZLATÝ A BIELY MOTÝĽ, tmavozelená
Skladom
(>10 ks)
od 12.80 €
- 15 % s kódom: MAJ15
Vianočná mikroplyšová deka NORDIC DEERS, červená
Skladom
(>10 ks)
od 14.90 €
- 15 % s kódom: MAJ15
Mikroplyšová deka WINTER DEER, sivá
Skladom
(1 ks)
13.30 €
- 15 % s kódom: MAJ15
16.10 €
–17 %
Ružová mikroplyšová deka VIOLET, 150x200 cm
Skladom
(>10 ks)
13.30 €
Akcia
- 15 % s kódom: MAJ15
od 26.20 € až –15 %
Vianočná mikroplyšová baránková deka HVIEZDY fialová
Skladom
(>10 ks)
od 26.20 €
Akcia
19.80 €
–29 %
Plyšový SOBÍK s detskou dekou vo vnútri, hnedý
Skladom
(>10 ks)
13.90 €
Podrobný popis
Materiál
- 100% mikrovlákno - polyester
Farba
- Ružová
- Čierna
Rozmery
- 160 x 200 cm
- 200 x 220 cm
Vyhotovenie
- Jemná, hebká a hrejivá textília
- Nežehlivý materiál
- Nebieliť
- Odporúčaná teplota prania: 30 °C - 40 °C (podľa štítku výrobcu)
Nechajte sa inšpirovať
Dodatočné parametre
| Kategória: | Deky z mikrovlákna |
|---|---|
| EAN: | Zvoľte variant |
| ? Farba: | Čierna, Ružová |
| Dĺžka: | 200 cm, 220 cm |
| Šírka: | 200 cm, 160 cm |
| ? Gramáž: | 200 g/m2 |
| Typ: | Deky a plédy |
| ? Materiál: | Mikrovlákno - polyester |
| Odporúčaná teplota prania: | 30 - 40 °C |
| Rozmer: | 160 x 200 cm, 200 x 220 cm |
| Vzor: | So vzorom |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.