2x Sivá vianočná mikroplyšová deka VÁNOČNÍ KOUZLO 150x200 cm
Súvisiaci tovar
- 15 % s kódom: MAJ15
Mikroplyšová deka SOFT, kráľovsky modrá
Skladom
(>10 ks)
od 7.60 €
- 15 % s kódom: MAJ15
Vianočná mikroplyšová deka SNOWY FOREST sivá
Skladom
(>10 ks)
od 16.10 €
Akcia
Výpredaj
- 15 % s kódom: MAJ15
od 16.10 € až –10 %
Mikroplyšová deka VIOLET BUTTERFLY tmavomodrá
Skladom
(>10 ks)
od 14.40 €
- 15 % s kódom: MAJ15
Vianočná mikroplyšová deka CHRISTMAS HEART sivé
Skladom
(>10 ks)
od 16.10 €
- 15 % s kódom: MAJ15
Mikroplyšová baránková deka VIOLET BUTTERFLY tmavomodrá
Skladom
(>10 ks)
od 26.20 €
Akcia
Výpredaj
- 15 % s kódom: MAJ15
14.10 €
–8 %
Svietiaca deka mikroflanel VESMÍR 150x200 cm modrá
Skladom
(>10 ks)
12.90 €
- 15 % s kódom: MAJ15
32.30 €
–10 %
2x Tmavosivá vianočná mikroplyšová deka WHITE TREES 150x200 cm
Skladom
(>10 ks)
28.90 €
Akcia
- 15 % s kódom: MAJ15
od 14.10 € až –9 %
Mikroplyšová deka VISATA, čierna
Skladom
(>10 ks)
od 12.80 €
- 15 % s kódom: MAJ15
Vianočná mikroplyšová baránková deka CHRISTMAS TREES červená
Skladom
(>10 ks)
od 26.20 €
- 15 % s kódom: MAJ15
Mikroplyšová deka GLENMOORE, zelená
Skladom
(>10 ks)
13.30 €
- 15 % s kódom: MAJ15
Svietiaca vianočná mikroplyšová deka PAINTY CHRISTMAS, vínová
Skladom
(>10 ks)
13.70 €
Akcia
- 15 % s kódom: MAJ15
od 14.10 € až –9 %
Mikroplyšová deka ZLATÝ A BIELY MOTÝĽ, tmavozelená
Skladom
(>10 ks)
od 12.80 €
Akcia
od 14.10 € až –17 %
Mikroplyšová deka AMORYS, ružová
Skladom
(>10 ks)
od 11.70 €
- 15 % s kódom: MAJ15
Vianočná mikroplyšová deka VIANOČNÉ KÚZLO sivá
Skladom
(>10 ks)
od 16.10 €
- 15 % s kódom: MAJ15
Mikroplyšová deka HERBÁŘ, béžová
Skladom
(>10 ks)
16.50 €
Akcia
- 15 % s kódom: MAJ15
od 16.10 € až –13 %
Vianočná mikroplyšová deka MERRY CHRISTMAS DEER sivá
Skladom
(>10 ks)
od 15.70 €
Podrobný popis
Materiál
- 100% mikroplyš
Farba
- Sivá
- Červená
Rozmery
- 150 x 200 cm
Vyhotovenie
- Odporúčaná teplota prania: 30 °C
- Nebieliť
Balenie tejto sady obsahuje
- 2 ks mikroplyšová deka 150 x 200 cm
Nechajte sa inšpirovať
Dodatočné parametre
| Kategória: | Deky z mikrovlákna |
|---|---|
| ? Farba: | Sivá, Červená |
| Dĺžka: | 200 cm |
| Šírka: | 150 cm |
| ? Gramáž: | 200 g/m2 |
| Typ: | Deky a plédy |
| ? Materiál: | Mikroplyš |
| Odporúčaná teplota prania: | 30 °C |
| Motív: | Vianočné |
| Rozmer: | 150 x 200 cm |
| Vzor: | So vzorom |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.