2x Sivá vianočná mikroplyšová deka MERRY CHRISTMAS DEER 160x200 cm
Súvisiaci tovar
- 15 % s kódom: MAJ15
Mikroplyšová deka SOFT, kráľovsky modrá
Skladom
(>10 ks)
od 7.60 €
- 15 % s kódom: MAJ15
Vianočná mikroplyšová deka SNOWY FOREST sivá
Skladom
(>10 ks)
od 16.10 €
Akcia
Výpredaj
- 15 % s kódom: MAJ15
od 16.10 € až –10 %
Mikroplyšová deka VIOLET BUTTERFLY tmavomodrá
Skladom
(>10 ks)
od 14.40 €
- 15 % s kódom: MAJ15
Vianočná mikroplyšová deka CHRISTMAS HEART sivé
Skladom
(>10 ks)
od 16.10 €
- 15 % s kódom: MAJ15
Mikroplyšová baránková deka VIOLET BUTTERFLY tmavomodrá
Skladom
(>10 ks)
od 26.20 €
Akcia
Výpredaj
- 15 % s kódom: MAJ15
14.10 €
–8 %
Svietiaca deka mikroflanel VESMÍR 150x200 cm modrá
Skladom
(>10 ks)
12.90 €
- 15 % s kódom: MAJ15
Vianočná mikroplyšová deka NORDIC DEERS, červená
Skladom
(>10 ks)
od 14.90 €
Akcia
Výpredaj
- 15 % s kódom: MAJ15
14.10 €
–8 %
Červená mikroplyšová deka FIEN, 150x200 cm
Skladom
(>10 ks)
12.90 €
- 15 % s kódom: MAJ15
Mikroplyšová deka YELLOW BUTTERFLY, tmavozelená
Skladom
(>10 ks)
13.30 €
Akcia
- 15 % s kódom: MAJ15
16.50 €
–9 %
Mikroplyšová baránková deka PAPAVA, krémová
Skladom
(>10 ks)
15 €
Akcia
- 15 % s kódom: MAJ15
od 14.10 € až –9 %
Mikroplyšová deka VISATA, čierna
Skladom
(>10 ks)
od 12.80 €
- 15 % s kódom: MAJ15
Mikroplyšová deka WINTER DEER, sivá
Skladom
(1 ks)
13.30 €
Akcia
19.80 €
–29 %
Plyšový SOBÍK s detskou dekou vo vnútri, hnedý
Skladom
(>10 ks)
13.90 €
- 15 % s kódom: MAJ15
Svietiaca vianočná mikroplyšová deka SNOW BUDDY, sivá
Skladom
(>10 ks)
13.70 €
Akcia
- 15 % s kódom: MAJ15
od 26.20 € až –22 %
Vianočná mikroplyšová baránková deka MERRY CHRISTMAS DEER sivá
Skladom
(>10 ks)
od 22.40 €
Podrobný popis
Materiál
- 100% mikroplyš
Farba
- Sivá
- Červená
Rozmery
- 160 x 200 cm
Vyhotovenie
- Odporúčaná teplota prania: 30 °C
- Nebieliť
Balenie tejto sady obsahuje
- 2 ks mikroplyšová deka MERRY CHRISTMAS DEER 160 x 200 cm
Nechajte sa inšpirovať
Dodatočné parametre
| Kategória: | Deky z mikrovlákna |
|---|---|
| ? Farba: | Sivá, Červená |
| Dĺžka: | 200 cm |
| Šírka: | 160 cm |
| ? Gramáž: | 200 g/m2 |
| Typ: | Deky a plédy |
| ? Materiál: | Mikroplyš |
| Odporúčaná teplota prania: | 30 °C |
| Motív: | Vianočné |
| Rozmer: | 160 x 200 cm |
| Vzor: | So vzorom |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.