Čalúnená posteľ boxspring GLORIEN VELVET 160x200 cm ružová
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Materiál
- 100% Polyester
- Zamatová tkanina: Kronos 27 - ružová
- Gramáž: 270 g/m2
- Drevotrieska
Rozmery
- Šírka: 160 cm
- Dĺžka: 207 cm
- Výška čela pri hlave: 98 cm
- Hrúbka čela postele: 7 cm
- Výška lôžka: 45 cm
- Výška lôžka s topperom: 49 cm
- Výška nôh: 2 cm
- Pre rozmer matraca: 80 x 200 cm
- Nosnosť: 120 kg/osoba
- Hmotnosť postele: 130 kg
Vyhotovenie
- Vrátane úložného priestoru
- Súčasťou postele je Bonell pružinový matrac
- Vrchná časť matraca je z polyuretánovej peny s označením T30
- Tvrdosť matraca: H3 (stredne tvrdá)
- Topper nie je súčasťou postele
- Dodávané v demonte
Boxspring postele
Boxspring postele sú stále populárnejšou voľbou pre domácnosti i luxusné hotely, a to vďaka svojej výnimočnej konštrukcii a prvotriednemu komfortu. Tento typ postele je tvorený spodnou pružinovou základňou (boxspring) a hlavným matracom, ku ktorým je možné samostatne zakúpiť i vrchný topper. Základňa obsahuje pružinový systém, ktorý optimálne rozkladá váhu, čím predlžuje životnosť matraca. Hlavný matrac obvykle využíva taštičkové alebo bonell pružiny pre pevnú, ale pohodlnú oporu tela. Pre ešte vyšší komfort a hygienu spánku možno zakúpiť topper, ktorý zabezpečí mäkký povrch. Vďaka tejto kombinácii sa boxspring postele vyznačujú výnimočným pohodlím, vysokou odolnosťou a elegantným vzhľadom, ktorý povýši každú spálňu. Ak hľadáte posteľ, ktorá kombinuje špičkový dizajn, maximálne pohodlie a dlhodobú odolnosť, boxspring je tou správnou voľbou.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Boxspring postele |
|---|---|
| ? Farba: | Ružová |
| Dĺžka: | 207 cm |
| Šírka: | 160 cm |
| Typ: | Dvojlôžko |
| ? Tvrdosť matraca: | Stredná H3 |
| ? Materiál: | Drevotrieska |
| Výška: | 98 cm |
| Čelo: | S čelom |
| Materiál poťahu: | Polyester, Zamatová tkanina |
| Nožičky: | S nožičkami |
| Rozkladanie: | Bez rozkladania |
| Rozmer: | 160 x 200 cm |
| Tvar: | Boxspring |
| Úložný priestor: | S úložným priestorom |
| Výška nožičiek: | 2 cm |
| Vzor: | Jednofarebný |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.