Záhradný záves GARDIO ELEGANT vodeodolný 150x220, béžový
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Materiál
- 100% polyester
Farba
- Béžová
Rozmery ± 5 %
- 150 x 220 cm
- Šírka: 150 cm
- Výška: 220 cm
- Pás so suchým zipsom: 6 x 70 cm
Podrobnosti
- Vodeodolná tkanina
- 80% zastínění
- Obsahuje pásku so suchým zipsom
- Odporúčaná teplota prania: 30 °C
- Nebieliť, nečistiť chemicky
- Nesušiť v sušičke
- Žehliť na nízku teplotu
Dodatočné parametre
| Kategória: | Závesy a záclony |
|---|---|
| EAN: | 5902311490936 |
| ? Farba: | Béžová |
| Dĺžka: | 220 cm |
| Šírka: | 150 cm |
| ? Gramáž: | 150 g/m2 |
| ? Materiál: | Polyester |
| Odporúčaná teplota prania: | 30 °C |
| Metráž: | Hotové |
| Prepusťnosť svetla: | Čiastočne zatemňujúci |
| Rozmer: | 150 x 220 cm |
| Umiestnenie: | Vonkajší |
| Vzor: | Jednofarebný |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.