Horčicový záves OXFORD 140x270 cm
Súvisiaci tovar
Akcia
Zľavový kupón -10% MINUS10
ZADARMO do výdajných miest GLS
8 €
–27 %
Bavlnená plachta mentolová 140x240 cm
Skladom
(>10 ks)
5.80 €
Zľavový kupón -10% MINUS10
ZADARMO do výdajných miest GLS
Nepremokavý jersey chránič matraca BEDLOCK 140 x 200 cm
Skladom
(>10 ks)
11.30 €
Akcia
Výpredaj
Zľavový kupón -10% MINUS10
239.70 €
–34 %
Sivá detská komoda VALLE
Skladom
(5 ks)
158.10 €
Zľavový kupón -10% MINUS10
ZADARMO do výdajných miest GLS
Sedací zamatový vankúš na zem MEREL 60x60 cm fialový
Skladom
(5 ks)
22.20 €
Akcia
Zľavový kupón -10% MINUS10
ZADARMO do výdajných miest GLS
25 €
–14 %
Koberec ESQUINA 140x200 cm, hnedý
Skladom
(>10 ks)
21.30 €
Zľavový kupón -10% MINUS10
ZADARMO do výdajných miest GLS
Biely záves VINTORA so vzorom lístkov 140x250 cm
Skladom
(>10 ks)
9.30 €
Zľavový kupón -10% MINUS10
ZADARMO do výdajných miest GLS
Nástenná polica SHELVIX 55 cm - viac farieb
Skladom
(>10 ks)
6 €
Akcia
Zľavový kupón -10% MINUS10
34.40 €
–7 %
Papierová závesná lampa ETNIK
Skladom
(6 ks)
31.80 €
Zľavový kupón -10% MINUS10
ZADARMO do výdajných miest GLS
4.80 €
–6 %
Okrúhly keramický kvetináč BEIRE, bielo-čierny
Skladom
(>10 ks)
4.50 €
Akcia
Zľavový kupón -10% MINUS10
ZADARMO do výdajných miest GLS
2.40 €
–8 %
Ultrazvukový odpudzovač komárov do zásuvky GRUNDIG
Skladom
(>10 ks)
2.20 €
Zľavový kupón -10% MINUS10
ZADARMO do výdajných miest GLS
2.80 €
–7 %
Aromatický difuzér s tyčinkami TERRAPUR CITRÓN 90 ml
Skladom
(>10 ks)
2.60 €
Akcia
Zľavový kupón -10% MINUS10
8 €
–21 %
Fototapeta na dvere BIRCH GROVE 86x200 cm
Skladom
(>10 ks)
6.30 €
Akcia
Zľavový kupón -10% MINUS10
ZADARMO do výdajných miest GLS
Nástenná kovová dekorácia motýľ BUTTERFLY 40 cm - viac farieb
Skladom
(>10 ks)
2 €
Zľavový kupón -10% MINUS10
ZADARMO do výdajných miest GLS
Drevený dekoratívny domček HEARTLY 21 cm
Skladom
(>10 ks)
1.80 €
Podrobný popis
Materiál
- 100% polyester (mikrovlákno)
Farba
- Horčicová
Rozmer +/- 3%
- Šírka: 140 cm
- Výška: 270 cm
Podrobnosti
- Čiastočne zatemňovací záves
- Odporúčaná teplota prania: 30 °C
- Nebieliť
- Nečistiť chemicky
- Nesušiť v sušičke na bielizeň
- Žehlenie do 110 °C
Dodatočné parametre
| Kategória: | Závesy a záclony |
|---|---|
| ? Farba: | Horčicová |
| Dĺžka: | 201 - 300 cm |
| Šírka: | 101 - 200 cm |
| ? Materiál: | Polyester |
| Odporúčaná teplota prania: | 30 °C |
| Metráž: | Hotové |
| Počet ks v balení: | 1 |
| Prepusťnosť svetla: | Čiastočne zatemňujúci |
| Rozmer: | 140 x 270 cm |
| Umiestnenie: | Interiérové |
| Vzor: | Jednofarebný |
| Závesný systém: | Riasiaca páska |
| Priemer kovového krúžku: | 4 cm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár