Čierna dizajnová závesná lampa ELDA
Súvisiaci tovar
Výpredaj
16.10 €
–32 %
Prešívaný vankúš Premium 70 x 90 cm
Priemerné hodnotenie produktu je 4.4 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>10 ks)
10.80 €
Akcia
12.10 €
–61 %
Jersey plachta svetlosivá 90 x 200 cm
Priemerné hodnotenie produktu je 4.3 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>10 ks)
4.70 €
16.10 €
–30 %
Nepremokavý chránič na matrac PREŠÍVANÝ 90x200 cm
Priemerné hodnotenie produktu je 4.3 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>10 ks)
11.20 €
18.60 €
–1 %
Celoročný paplón prešívaný 140 x 200 cm s vankúšom BASIC 70 x 90 cm
Skladom
(>10 ks)
18.30 €
Akcia
VEĽMI NÍZKA CENA
16.10 €
–44 %
Jersey plachta biela 180 x 200 cm
Skladom
(>10 ks)
9 €
Akcia
12.10 €
–60 %
Jersey plachta biela 90 x 200 cm
Priemerné hodnotenie produktu je 4.5 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>10 ks)
4.80 €
24.20 €
–22 %
Nepremokavý chránič na matrac PREŠÍVANÝ 180x200 cm
Priemerné hodnotenie produktu je 4.5 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>10 ks)
18.70 €
Podrobný popis
Materiál
- Oceľ (lampa)
- PVC (šnúra)
Farba
- Čierna
Rozmery tienidla
- Priemer: 16 cm
- Výška: 17 cm
Vyhotovenie
- Typ objímky: E27
- Typ svetla: LED
Žiarovka nie je súčasťou balenia
Dodatočné parametre
| Kategória: | Závesné a stropné svetlá do obývacej izby |
|---|---|
| ? Farba: | Čierna |
| Priemer: | 16 cm |
| Hmotnosť: | 1,6 kg |
| ? Materiál: | Oceľ |
| Výška: | 17 cm |
| LED: | Áno |
| Typ objímky: | E 27 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.