Jedálenská stolička SPLIT VELVET so zlatými nohami, tmavosivá
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Materiál
- Zamatová látka: Tmavosivá
- Kov: Zlatá
Rozmery (± 1 cm)
- Šírka: 49 cm
- Výška: 88 cm
- Hĺbka: 60 cm
- Výška sedu: 49,5 cm
- Hĺbka sedáku: 40 cm
- Šírka sedáku: 48 cm
- Nosnosť: 110 kg
- Hmotnosť: cca 5 kg
Vyhotovenie
- Moderná čalúnená jedálenská stolička
- Ergonomicky tvarované sedadlo
- Výrazné kovové podnožie vo zlatej farbe
- Využitie v interiéri
- Dodávané v demonte
Moderná stolička pre štýlový a pohodlný interiér
Zamatová jedálenská stolička SPLIT VELVET so zlatými nohami zaujme na prvý pohľad elegantným vzhľadom a nádychom luxusu. Jemné prešívanie v kombinácii s hebkým zamatovým poťahom vytvára príjemné a pohodlné sedenie pre každodenné využitie. Stabilné kovové nohy vo zlatom vyhotovení dodávajú stoličke nielen pevnosť, ale aj štýlový akcent, ktorý oživí každý interiér. Vďaka svojmu nadčasovému dizajnu sa stolička ľahko kombinuje s rôznymi typmi stolov i doplnkami a skvele zapadne do jedálne, obývacieho priestoru i modernej pracovne. Ideálna voľba pre tých, ktorí chcú spojiť komfort, praktickosť a výrazný dizajnový prvok.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zamatové stoličky |
|---|---|
| EAN: | 5903332098002 |
| ? Farba: | Sivá, Zlatá |
| Šírka: | 49 cm |
| Hĺbka: | 60 cm |
| Hmotnosť: | 5 kg |
| Výška: | 88 cm |
| Hĺbka sedadla: | 40 cm |
| Materiál nôh: | Kov |
| Materiál poťahu: | Zamatová látka |
| Nosnosť: | 110 kg |
| Otočné: | Nie |
| Podrúčky: | Bez podrúčok |
| Poťah: | Bez polstrovania |
| Sady: | Kusové |
| Šírka sedadla: | 48 cm |
| Typ nôh: | Štyri nohy |
| Výška sedu: | 49,5 cm |
| Vzhľad: | Klasický |
| Vzhľad opierky: | Plná |
| Vzor: | Jednofarebný |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.