Jedálenská stolička SPLIT VELVET, zelená
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Materiál
- Sametová tkanina: Zelená
- Kov: Dekor dreva
Rozmery (± 1 cm)
- Šírka: 49 cm
- Hĺbka: 60 cm
- Výška: 88 cm
- Výška sedadla: 49,5 cm
- Šírka sedadla: 48 cm
- Hĺbka sedadla: 40 cm
- Nosnosť: 110 kg
- Hmotnosť: 5 kg
Vyhotovenie
- Jedálenská stolička s elegantným čalúnením sedadla
- Vhodná do rôznych štýlov interiérov
- Kovové podnožie zabezpečí pevnosť a dlhú životnosť
- Dodávané v demonte
Stoličky zo série Split vynikajú vyváženým spojením moderného dizajnu a každodennej praktickosti. Jemné prešívanie, príjemný sametový povrch a stabilné nohy v dekore dreva vytvárajú harmonický celok, ktorý ľahko zapadne do jedálne aj pracovného kútika. Vďaka svojmu univerzálnemu vzhľadu môžete stoličky kombinovať s rôznymi typmi stolov aj farebnými doplnkami a vytvoriť tak priestor, ktorý bude pôsobiť útulne a zároveň štýlovo. Séria Split je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú pohodlie, jednoduchosť a nadčasový vzhľad pre každodenné využitie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zamatové stoličky |
|---|---|
| EAN: | 5903332097937 |
| ? Farba: | Zelená |
| Šírka: | 49 cm |
| Hĺbka: | 60 cm |
| Hmotnosť: | 5 kg |
| Výška: | 88 cm |
| Hĺbka sedadla: | 40 cm |
| Materiál nôh: | Kov |
| Materiál poťahu: | Zamatová látka |
| Nosnosť: | 110 kg |
| Otočné: | Nie |
| Podrúčky: | Bez podrúčok |
| Poťah: | Čalúnená |
| Šírka sedadla: | 48 cm |
| Typ nôh: | Štyri nohy |
| Výška sedu: | 49,5 cm |
| Vzhľad: | Klasický |
| Vzhľad opierky: | Plná |
| Vzor: | Jednofarebný |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.