Záhradné hojdacie kreslo ALABAMA s podnožkou, sivé
Súvisiaci tovar
Výpredaj
Zľavový kupón -10% MINUS10
Čierne závesné kreslo KOLUMBIA
Skladom
(6 ks)
42.40 €
Akcia
Zľavový kupón -10% MINUS10
93.70 €
–8 %
Záhradný skladací slnečník LEVI 300 cm, béžový + obal zdarma
Skladom
(>10 ks)
85.40 €
Akcia
Zľavový kupón -10% MINUS10
27.40 €
–9 %
Plastová stolička TREGO, béžová
Skladom
(>10 ks)
24.70 €
Akcia
Zľavový kupón -10% MINUS10
32.30 €
–9 %
Plastová stolička TREGO s područkami, zelená
Skladom
(>10 ks)
29.10 €
Akcia
Zľavový kupón -10% MINUS10
46.50 €
–49 %
Zelená plastová stolička KATO
Skladom
(>10 ks)
23.50 €
Novinka
Zľavový kupón -10% MINUS10
Detské ihrisko na záhradu NERF BATTLE FORT 4,45x1,84 m
Skladom
(>10 ks)
545.20 €
Akcia
Zľavový kupón -10% MINUS10
32.30 €
–9 %
Plastová stolička TREGO s opierkami, antracitová
Skladom
(>10 ks)
29.10 €
Akcia
Zľavový kupón -10% MINUS10
128.90 €
–41 %
Čierne kovové prenosné ohnisko FRANKA
Skladom
(2 ks)
75.30 €
Akcia
Zľavový kupón -10% MINUS10
27.40 €
–9 %
Plastová stolička TREGO, biela
Skladom
(>10 ks)
24.70 €
Zľavový kupón -10% MINUS10
ZADARMO do výdajných miest GLS
Turistická skladacia stolička VENTO 38 cm, modrá
Skladom
(>10 ks)
4 €
Akcia
Zľavový kupón -10% MINUS10
32.30 €
–9 %
Plastová stolička TREGO s opierkami, modrá
Skladom
(>10 ks)
29.10 €
92.50 €
–10 %
Záhradné kreslá TAVERNO set 4 ks, čierne
Skladom
(>10 ks)
83.20 €
138.70 €
–9 %
Záhradné kreslá TAVERNO set 6 ks, čierne
Skladom
(>10 ks)
124.90 €
Výpredaj
Zľavový kupón -10% MINUS10
302.70 €
–22 %
Čierny ratanový záhradný set TURIA
Skladom
(1 ks)
234 €
Akcia
Zľavový kupón -10% MINUS10
46.50 €
–37 %
Čierna plastová stolička KATO
Skladom
(>10 ks)
28.90 €
Akcia
Zľavový kupón -10% MINUS10
46.50 €
–43 %
Svetlosivá plastová stolička KATO
Skladom
(>10 ks)
26.10 €
Podrobný popis
Materiál
- Železo
- PE Ratan
- Látkový vankúš v sivej farbe
Rozmery kresla
- Šírka: 87 cm
- Dĺžka: 118 cm
- Výška: 60 cm
- Maximálne zaťaženie: 120 kg
Rozmery podnožky
- Šírka: 40 cm
- Dĺžka: 50 cm
- Výška: 45 cm
Prevedenie
- Veľmi pohodlné
- Odolná a pevná konštrukcia
- Vyrobené z vysoko kvalitných materiálov
- Vhodné pre vnútorné aj vonkajšie použitie
- Súčasťou balenia sú pohodlné vankúše
Nechajte sa inšpirovať
Dodatočné parametre
| Kategória: | Záhradný nábytok |
|---|---|
| EAN: | 5904610815052 |
| ? Farba: | Sivá |
| ? Materiál: | Látka, Kov, Ratan |
| Dĺžka kresla: | 118 cm |
| Dĺžka podnožky: | 40 cm |
| Šírka kresla: | 87 cm |
| Šírka podnožky: | 50 cm |
| Vhodné na vonkajšie použitie: | Áno |
| Výška kresla: | 60 cm |
| Výška podnožky: | 45 cm |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár