Solárna lampa FLARION s efektom plameňa 48,5 cm
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Materiál
- Plast: Čierna
Rozmery
- Výška: 48,5 cm
- Priemer: 8 cm
- Farba osvetlenia: Teplá biela
- Hmotnosť: 0,12 kg
Vyhotovenie
- 12 x SMD LED
- Efekt mihotajúceho sa plameňa
- Vodotesné krytie IP44
- Batéria 1x AAA Ni-MH 1,2V 200 mAh
- Tlačidlo pre zapnutie/vypnutie
- Pri plnom nabití prevádzková doba 6 - 8 hodín
- Inštalácia kamkoľvek na záhradu pomocou zápichu do zeme
Doprajte si chvíle pohody na záhrade s jemným svetlom, ktoré navodí útulnú atmosféru. Či už organizujete večerné posedenie s priateľmi alebo si len chcete užiť pokoj po náročnom dni, správne osvetlenie dokáže divy. Vďaka jednoduchej inštalácii môžete vytvoriť príjemný kútik presne tam, kde ho potrebujete. Využite potenciál svojho vonkajšieho priestoru naplno a premeňte každodenné okamihy na nezabudnuteľné zážitky pod šírym nebom.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Záhradné doplnky |
|---|---|
| EAN: | 8718026585792 |
| ? Farba: | Čierna |
| Priemer: | 8 cm |
| Hmotnosť: | 0,12 kg |
| ? Materiál: | Plast |
| Výška: | 48,5 cm |
| Farba svetla: | Teplá biela |
| Ovládanie: | S vypínačom |
| Typ umiestnenia: | Zemné |
| Vzhľad: | Dekoratívne, Klasický |
| Zdroj: | Solárne |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.