Vianočné utierky v darčekovom balení set 6ks
Súvisiaci tovar
Zľavový kupón -10% MINUS10
ZADARMO do výdajných miest GLS
Utierky KITCHEN 4ks
Skladom
(>10 ks)
3.80 €
Akcia
Zľavový kupón -10% MINUS10
54.60 €
–45 %
Biela plastová stolička KATO
Skladom
(>10 ks)
30 €
Akcia
Zľavový kupón -10% MINUS10
ZADARMO do výdajných miest GLS
od 1.20 € až –35 %
Švédska utierka Crystal žltá
Skladom
(>10 ks)
od 0.90 €
Zľavový kupón -10% MINUS10
ZADARMO do výdajných miest GLS
Utierky v darčekovom balení LEVANDUĽA set 6ks
Skladom
(>10 ks)
14.10 €
Akcia
Zľavový kupón -10% MINUS10
ZADARMO do výdajných miest GLS
od 1.20 € až –35 %
Švédska utierka Crystal zelená
Skladom
(>10 ks)
od 1.20 €
Akcia
Zľavový kupón -10% MINUS10
ZADARMO do výdajných miest GLS
4 €
–42 %
Utierky LINEA 45x60 cm, set 3 ks - viac variantov
Skladom
(>10 ks)
2.30 €
Zľavový kupón -10% MINUS10
ZADARMO do výdajných miest GLS
Utierky VESTRA 50x70 cm, 3 ks
Skladom
(>10 ks)
2.80 €
Zľavový kupón -10% MINUS10
ZADARMO do výdajných miest GLS
Čierno-biela kuchynská zástera CLOVER
Skladom
(9 ks)
6.10 €
Zľavový kupón -10% MINUS10
ZADARMO do výdajných miest GLS
Utierky v darčekovom balení KÁVA set 6ks
Skladom
(10 ks)
14.10 €
Zľavový kupón -10% MINUS10
ZADARMO do výdajných miest GLS
Utierky TESSARO 50x70 cm, 5 ks
Skladom
(>10 ks)
4.40 €
Zľavový kupón -10% MINUS10
ZADARMO do výdajných miest GLS
4 €
–30 %
Utierky Standard 5ks
Skladom
(>10 ks)
2.80 €
Zľavový kupón -10% MINUS10
ZADARMO do výdajných miest GLS
Utierky v darčekovom balení VIDIEK set 6ks
Skladom
(>10 ks)
14.10 €
Akcia
Zľavový kupón -10% MINUS10
ZADARMO do výdajných miest GLS
7.60 €
–40 %
Nízka zástera do pásu z eko kože GRILL AND SERVE, čierna
Skladom
(>10 ks)
4.50 €
Zľavový kupón -10% MINUS10
ZADARMO do výdajných miest GLS
Utierky LINTERO 50x70 cm, 3 ks
Skladom
(>10 ks)
2.80 €
Podrobný popis
Nechajte sa inšpirovať
Dodatočné parametre
| Kategória: | Utierky a chňapky |
|---|---|
| EAN: | 8596605045512 |
| ? Farba: | Biela, Béžová, Červená |
| Dĺžka: | 60 cm |
| Šírka: | 40 cm |
| Hmotnosť: | 0,3 kg |
| ? Materiál: | 100% bavlna |
| Odporúčaná teplota prania: | 40 °C |
| Rozmer: | 40 x 60 cm |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár