Utierky ZAVONA 50x70 cm, 3 ks
Súvisiaci tovar
Akcia
Zľavový kupón -10% MINUS10
ZADARMO do výdajných miest GLS
3 + 1
od 5.60 € až –5 %
Biely podsedák RUNE - viac veľkostí
Skladom
(>10 ks)
od 5.30 €
Akcia
Zľavový kupón -10% MINUS10
54.60 €
–45 %
Biela plastová stolička KATO
Skladom
(>10 ks)
30 €
Zľavový kupón -10% MINUS10
ZADARMO do výdajných miest GLS
6.80 €
–36 %
Servírovacia doska z dreva a mramoru GUSTA 30 cm
Skladom
(>10 ks)
4.30 €
Akcia
Zľavový kupón -10% MINUS10
ZADARMO do výdajných miest GLS
8 €
–42 %
Kovový servírovací podnos GUSTA, zelený
Skladom
(>10 ks)
4.60 €
Zľavový kupón -10% MINUS10
ZADARMO do výdajných miest GLS
4 €
–7 %
Nástenná dekorácia BIRDS s fotoklipom
Skladom
(>10 ks)
3.70 €
Zľavový kupón -10% MINUS10
ZADARMO do výdajných miest GLS
Utierky v darčekovom balení KÁVA set 6ks
Skladom
(10 ks)
14.10 €
Akcia
Zľavový kupón -10% MINUS10
ZADARMO do výdajných miest GLS
od 1.20 € až –35 %
Švédska utierka Crystal žltá
Skladom
(>10 ks)
od 0.90 €
Zľavový kupón -10% MINUS10
ZADARMO do výdajných miest GLS
Utierky v darčekovom balení VIDIEK set 6ks
Skladom
(>10 ks)
14.10 €
Zľavový kupón -10% MINUS10
ZADARMO do výdajných miest GLS
Utierky TESSARO 50x70 cm, 5 ks
Skladom
(>10 ks)
4.40 €
Zľavový kupón -10% MINUS10
ZADARMO do výdajných miest GLS
Kuchynská zástera MOOD FOR FOOD, krémová
Skladom
(>10 ks)
5.20 €
Akcia
Zľavový kupón -10% MINUS10
ZADARMO do výdajných miest GLS
7.60 €
–40 %
Nízka zástera do pásu z eko kože GRILL AND SERVE, čierna
Skladom
(>10 ks)
4.50 €
Zľavový kupón -10% MINUS10
ZADARMO do výdajných miest GLS
Utierky LINTERO 50x70 cm, 3 ks
Skladom
(>10 ks)
2.80 €
Zľavový kupón -10% MINUS10
ZADARMO do výdajných miest GLS
Utierky KITCHEN 4ks
Skladom
(>10 ks)
3.80 €
Zľavový kupón -10% MINUS10
ZADARMO do výdajných miest GLS
Utierky VESTRA 50x70 cm, 3 ks
Skladom
(>10 ks)
2.80 €
Zľavový kupón -10% MINUS10
ZADARMO do výdajných miest GLS
Utierky v darčekovom balení ROSES set 6ks
Skladom
(>10 ks)
14.10 €
Podrobný popis
Materiál
- 100% bavlna
- Gramáž: 90 g/m2
Farba
- Modrá
- Červená
- Hnedá
Rozmery
- Dĺžka: 70 cm
- Šírka: 50 cm
Podrobnosti
- Balenie obsahuje 3 ks utierok v rôznych farbách
- Odporúčaná teplota prania 40-60 °C (podľa štítku výrobcu)
- Prať v pracích prostriedkoch na farebnú bielizeň
- Sušiť v závese alebo v sušičke
- Vyžaduje žehlenie
Nechajte sa inšpirovať
Dodatočné parametre
| Kategória: | Utierky a chňapky |
|---|---|
| EAN: | 0710535827750 |
| Cena: | Lacné do 6 € |
| ? Farba: | Biela, Hnedá, Červená, Modrá |
| Dĺžka: | 70 cm |
| Šírka: | 50 cm |
| ? Gramáž: | 90 g/m2 |
| ? Materiál: | 100% bavlna |
| Odporúčaná teplota prania: | 40 - 60 °C |
| Pútko: | Áno |
| Rozmer: | 50 x 70 cm |
| Sady: | Sady |
| Vzor: | So vzorom |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár