AKCE Fleecová deka MIX BAREV II.jakost
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Detail materiálu
Detail materiálu je velice jemný, měkký a přejemný na omak. Na povrchu můžete zahlédnout drobné smyčky z bavlněných vláken, které udávají textilii její pozitivní vlastnosti a utvářejí její 3D efekt. Smyčky jsou ze spodní i horní strany základového materiálu, pod lupou vypadají opravdu nadýchaně. Podobný detail jako bavlna má i vlna, která je velice tenká a hebká.
Pocit z fleecové deky?
Fleece, často přirovnávaný k přírodní vlně vás očaruje svojí mimořádnou jemností a lehkostí. Pocit těžkosti pod dekou z fleecu určitě nezažijete. Jemné chloupky na povrchu jsou navíc hřejivé a na dotek hebké. Skvělý parťák do chladných večerů domu i na zahradu.
Tato deka hřeje
Hřejivý a zároveň měkký materiál si zamilujete i vy. Hřejivá textilie se dokonale přizpůsobí teplotě vašeho těla i prostředí. Lehounká deka je vhodná do chladnějších letních večerů nebo sychravých podzimních dní. Ideální je tedy jako doplněk během všech ročních období.
Tuto deku nemusíte žehlit
Mnoho materiálů používaných k výrobě dek není nutné žehlit. Vlastníte-li tedy deku z vlny, mikroplyše, mikroflanelu nebo bambusu, pak ji žehlit nemusíte. Stačí pouze vyprat a usušit. Ihned po vyprání deku vypněte pomocí kolíčků na sušák, čímž zabráníte mačkání. Bavlněné deky je možné po vyprání a usušení vyžehlit, tím zachováte jejich původní hladký vzhled. Důkladná péče o vaše deky se vyplatí.
Doporučená teplota praní deky je 30 °C
Praní při teplotě 30 °C je velice šetrný a ekologický způsob, jak vyprat prádlo včetně dek, efektivně a jemně. Při praní na 30 °C chráníme nejen peněženku a přírodu, ale také jednotlivá vlákna textilie a jejich barvy. Na tuto teplotu můžete šetrně prát deky z bambusu i mikroflanelu. Současné prací prostředky jsou tak účinné, že zajistí dokonalé vyprání i při nižší teplotě.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Bytový textil |
|---|---|
| ? Farba: | Farebná |
| Dĺžka: | 150 cm, 220 cm |
| Šírka: | 200 cm |
| ? Materiál: | 100% mikrovlákno |
| Odporúčaná teplota prania: | 30 °C |
| Motív: | Jednofarebný |
| Rozmer: | 150 x 200 cm, 200 x 220 cm |
| Vzor: | Bez vzoru |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.