Modrý termo ruksak TROLLEY
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Materiál
- Oxford
Farba
- Modrá
Rozmery
- Šírka: 36 cm
- Výška: 51 cm
- Hmotnosť: 0,48 kg
- Maximálna nosnosť: 15 kg
Prevedenie
- Hlavná priehradka a vonkajšie vrecko na zips
- 3 samostatné miesta pre fľaše v prednom vrecku
- Taška je vodeodolná
- Ideálne na výlety alebo pre deti do školy
Dodatočné parametre
| Kategória: | Termotašky |
|---|---|
| EAN: | 5902802912978 |
| ? Farba: | Modrá |
| Šírka: | 24 cm |
| Hĺbka: | 19 cm |
| ? Materiál: | Polyester |
| Výška: | 39 cm |
| Nosnosť: | 15 kg |
| Objem: | 20 l |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár