Svietiace bavlnené obliečky do postieľky MAGIC STARS modré
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Bavlnené obliečky
Stálicou a najrozšírenejším materiálom posteľnej bielizne je zaručene bavlna. Zákazníci ocenia jej skvelé vlastnosti a cenovú dostupnosť. Bavlna je priedušná, mäkká a výborne odvádza akúkoľvek vlhkosť. Hodí sa teda aj pre osoby, ktoré sa v noci viac potia. Možnou nevýhodou je krčenie a následná nutnosť žehlenia. Rokmi overená bavlna je prírodné vlákno získané z bavlníka, ktoré je šetrné k pokožke celého tela.
Materiál
- 100% bio bavlna
Farba
- Modrá
- Biela
- Sivá
Vlastnosti
- Veľké hviezdy na obliečkach v tme svietia
- Certifikát Oeko-Tex Standard 100
- Odporúčané pranie: každý týždeň, maximálne 1x za 14 dní
- Odporúčaná teplota prania: 40 - 60 °C (podľa štítku výrobcu)
- Obliečky je nutné žehliť
Praktické rady
- Pred prvým použitím obliečky dôkladne vyperte
- Posteľné obliečky perte oddelene, vždy naruby a zapnuté
- Použite prací prostriedok vhodný pre materiál a farebnosť obliečok
- Po vypraní obliečky zvoľte šetrné odstreďovanie
- Obliečky žehlite naruby, tým zabránite poškodeniu materiálu a vyblednutiu farieb
Obsah balenia podľa výberu varianty
- Obliečky 100 x 135 cm: 1 ks obliečka na prikrývku 100 x 135 cm | 1 ks obliečka na vankúš 40 x 60 cm
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietiace obliečky |
|---|---|
| EAN: | 4251797401426 |
| Cena: | Lacné do 15 € |
| ? Farba: | Biela, Sivá, Modrá |
| Šírka: | Na jednolôžko |
| ? Materiál: | 100% bavlna |
| Odporúčaná teplota prania: | 40 - 60 °C |
| Rozmer obliečky: | 40 x 60 cm | 100 x 135 cm |
| Rozmer prikrývky: | 100 x 135 cm |
| Rozmer vankúša: | 40 x 60 cm |
| Motív obliečok: | Zvieratá, Detský |
| Obojstranné: | Nie |
| Sady: | Paplón a vankúš |
| Štýl obliečky: | Moderné |
| Zapínanie: | Zips |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.