Plastový regál na kolieskach CART 22x40x86 cm biely
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Materiál
- Plast
- Kov
Rozmery
- Šírka: 22 cm
- Dĺžka: 40 cm
- Výška: 86 cm
- Celková nosnosť: 20 kg (5 kg na polici)
- Hmotnosť: 1,3 kg
Prevedenie
- Na kolieskach
- 4 priestranné a odolné police
- 3 odnímateľných háčikov na zavesenie utierok alebo iných doplnkov
- Modulárny dizajn umožňuje pridávať alebo odoberať police
- Možno použiť v kúpeľni, kuchyni, špajze, šatni, detskej izbe, obývačke
Dodatočné parametre
| Kategória: | Regály |
|---|---|
| ? Farba: | Biela |
| Veľkosť: | Malá |
| Dĺžka: | 40 cm |
| Šírka: | 22 cm, Úzka |
| ? Materiál: | Kov, Plast |
| Výška: | 86 cm |
| Kolieska: | Na kolieskach |
| Tvar: | Rovný |
| Úložný priestor: | S poličkami, Otvorený úložný priestor |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár