Transparentná plastová podložka pod stoličku 100 x 140 cm
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Materiál
- Plast - polypropylén (transparentný)
Rozmery
- Šírka: 100 cm
- Dĺžka: 140 cm
- Hrúbka: 0,5 mm
- Hmotnosť: 1,5 kg
Vyhotovenie
- Polopriehľadná
- Chráni podlahu proti poškriabaniu a oderu
- Z jednej strany matná a z druhej hladká so zaoblenými rohmi
- Z podložky možno veľmi ľahko odstrániť nečistoty alebo rozliatu tekutinu, stačí ju utrieť vlhkou handričkou
- Pre použitie v kanceláriách, domácnostiach a všade tam, kde je podlaha vystavená poškodeniu
- Môže mať mierne miestne zafarbenie spôsobené balením alebo prepravou, na funkciu to nemá žiadny vplyv
- Podložku položte drsnou stranou nadol smerom k podlahe
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pracovňa |
|---|---|
| EAN: | 5903332075089 |
| ? Farba: | Biela |
| Dĺžka: | 140 cm |
| Šírka: | 100 cm |
| Hmotnosť: | 1,5 kg |
| ? Materiál: | Polypropylén |
| Výška: | 0,5 mm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.