Vianočná obliečka na vankúš BOHO CHRISTMAS 45x45 cm, krémová
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Materiál
- 100% polyester
Farba
- Krémová
- Zelená
Rozmery
- Šírka: 45 cm
- Dĺžka: 45 cm
- Hmotnosť: 86 g
Prevedenie
- Zapínanie na zips
- Jednostranná potlač
- Iba povlak, výplň nie je súčasťou
- Výrobok je balený vo fóliovom sáčku
- Nebieliť
- Nesušiť v sušičke
- Odporúčaná teplota prania 30°C
Dodatočné parametre
| Kategória: | Obliečky na vankúše |
|---|---|
| EAN: | 5903678585310 |
| ? Farba: | Krémová, Zelená |
| Dĺžka: | 45 cm |
| Šírka: | 45 cm |
| Typ: | Dekoratívne obliečky |
| ? Materiál: | Polyester |
| Rozmer vankúša: | 45 x 45 cm |
| Motív: | Vianočné |
| Rozmer: | 45 x 45 cm |
| Tvar: | Štvorcový |
| Tvar vankúšov: | Štvorcový |
| Umiestnenie: | Interiérové |
| Zapínanie: | Zips |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár