Obliečka na vankúš z mikrovlákna TREES & STARS 70x90 cm, zelený
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Materiál
- 100% mikrovlákno - polyester
- Gramáž: 90 g/m2
Farba
- Biela
- Krémová
- Béžová
- Zelená
Rozmery
- Šírka: 70 cm
- Dĺžka: 90 cm
- Pozn.: Uvedené rozmery sa môžu líšiť o ± 5 cm
Vyhotovenie
- Nebieliť
- Zapínanie na zips
- Odporúčaná teplota prania 30 - 40 °C (podľa štítku výrobcu)
- Balenie obsahuje 1 ks
Dodatočné parametre
| Kategória: | Obliečky na vankúše |
|---|---|
| EAN: | 0710535832112 |
| ? Farba: | Krémová, Zelená |
| Dĺžka: | 90 cm |
| Šírka: | 70 cm |
| ? Gramáž: | 90 g/m2 |
| Typ: | Dekoratívne obliečky |
| ? Materiál: | Mikrovlákno - polyester |
| Odporúčaná teplota prania: | 30 - 40 °C |
| Rozmer vankúša: | 70 x 90 cm |
| Motív: | Stromčeky |
| Nežehlivé: | Áno |
| Počet ks v balení: | 1 |
| Ročné obdobie: | Celoročné |
| Sady: | Samostatná obliečka na vankúš |
| Štýl: | Moderný, Škandinávsky |
| Tvar: | Obdĺžnikový |
| Umiestnenie: | Interiérové |
| Zapínanie: | Zips |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.