Obliečka na vankúš z mikrovlákna LUNIRA 50x70 cm, tyrkysová
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Materiál
- 100% mikrovlákno - polyester
- Gramáž: 90 g/m2
Farba
- Tyrksová
- Modrá
- Červená
- Biela
Rozmery
- Šírka: 50 cm
- Dĺžka: 70 cm
- Pozn.: Uvedené rozmery sa môžu líšiť o ± 5 cm
Vyhotovenie
- Nebieliť
- Zapínanie na zips
- Odporúčaná teplota prania 30 - 40 °C (podľa štítku výrobcu)
- Balenie obsahuje 1 ks
Dodatočné parametre
| Kategória: | Obliečky na vankúše |
|---|---|
| EAN: | 0710535831009 |
| ? Farba: | Tyrkysová |
| Dĺžka: | 70 cm |
| Šírka: | 50 cm |
| ? Gramáž: | 90 g/m2 |
| Typ: | Dekoratívne obliečky |
| ? Materiál: | Mikrovlákno - polyester |
| Odporúčaná teplota prania: | 30 - 40 °C |
| Rozmer vankúša: | 50 x 70 cm |
| Motív: | Abstrakcie |
| Nežehlivé: | Áno |
| Počet ks v balení: | 1 |
| Ročné obdobie: | Celoročné |
| Sady: | Samostatná obliečka na vankúš |
| Štýl: | Moderný, Škandinávsky |
| Tvar: | Obdĺžnikový |
| Umiestnenie: | Interiérové |
| Zapínanie: | Zips |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.