Čierna kovová posteľ BOLONIA 90 x 200 cm
Súvisiaci tovar
Zľavový kupón -10% MINUS10
ZADARMO do výdajných miest GLS
16.10 €
–30 %
Nepremokavý chránič na matrac PREŠÍVANÝ 90x200 cm
Skladom
(>10 ks)
11.20 €
Zľavový kupón -10% MINUS10
ZADARMO do výdajných miest GLS
Plachta mikroplyš SOFT 90x200 cm čierna
Skladom
(>10 ks)
12.10 €
Zľavový kupón -10% MINUS10
od 29.50 € až –34 %
Zlaté nástenné okrúhle zrkadlo LEOBERT - rôzne veľkosti
Skladom
(7 ks)
od 19.20 €
Zľavový kupón -5% MINUS5
od 204.10 € až –22 %
Posteľ Naomi zvýšená 180 x 200 cm, jelša
Skladom
(>10 ks)
od 157.90 €
Zľavový kupón -5% MINUS5
od 157.60 € až –13 %
Posteľ Laura 160 x 200 cm, dub
Skladom
(>10 ks)
od 135.70 €
Zľavový kupón -5% MINUS5
od 204.10 € až –22 %
Posteľ Naomi zvýšená 180 x 200 cm, orech
Skladom
(>10 ks)
od 157.90 €
Zľavový kupón -5% MINUS5
od 157.60 € až –13 %
Posteľ Laura 160 x 200 cm, jelša
Skladom
(>10 ks)
od 135.70 €
Zľavový kupón -5% MINUS5
od 204.10 € až –22 %
Posteľ Naomi zvýšená 180 x 200 cm, dub
Skladom
(>10 ks)
od 157.90 €
Zľavový kupón -5% MINUS5
od 157.60 € až –13 %
Posteľ Laura 160 x 200 cm, orech
Skladom
(6 ks)
od 135.70 €
Zľavový kupón -5% MINUS5
od 185.90 € až –20 %
Posteľ Laura 180 x 200 cm, orech
Skladom
(>10 ks)
od 148.60 €
Zľavový kupón -5% MINUS5
Čalúnená posteľ AZURRO VELVET 140 x 200 cm sivá
Skladom
(1 ks)
302.50 €
Zľavový kupón -5% MINUS5
od 145.50 € až –15 %
Posteľ Laura 160 x 200 cm, borovica
Skladom
(>10 ks)
od 123.40 €
Podrobný popis
Materiál
- Kov: Čierna
Rozmery
- Šírka: 94 cm
- Hĺbka: 206 cm
- Hĺbka zapustenia roštu: 3 cm
- Výška čela pri hlave: 102 cm
- Výška čela pri nohách: 51 cm
- Výška bočnej strany : 5 cm
- Výška od zeme k spodnej časti postele: 28 cm
- Rozmer matraca: 90 x 200 cm
Prevedenie
- Dodávané v demonte
- Bez matraca
Nechajte sa inšpirovať
Dodatočné parametre
| Kategória: | Postele |
|---|---|
| ? Farba: | Čierna |
| Šírka: | 94 cm |
| Hĺbka: | 206 cm |
| Typ: | Jednolôžko |
| ? Materiál: | Kov |
| Nosnosť: | 200 kg |
| Rozkladanie: | Bez rozkladania |
| Rozmer: | 90 x 200 cm |
| Úložný priestor: | Bez úložného priestoru |
| Výška čela pri hlave: | 102 cm |
| Výška čela pri nohách: | 51 cm |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár