Podsedák na stoličku OMBRE 38x38 cm, sivý
Súvisiaci tovar
Akcia
Zľavový kupón -10% MINUS10
ZADARMO do výdajných miest GLS
4 €
–42 %
Utierky LINEA 45x60 cm, set 3 ks - viac variantov
Skladom
(>10 ks)
2.30 €
Akcia
Zľavový kupón -10% MINUS10
32.30 €
–9 %
Plastová stolička TREGO s opierkami, modrá
Skladom
(>10 ks)
29.10 €
Akcia
Zľavový kupón -10% MINUS10
ZADARMO do výdajných miest GLS
3.20 €
–46 %
Praktický set prestierania 32x47 cm s obrúskom 40x40 cm FOOD
Skladom
(>10 ks)
1.70 €
Akcia
Novinka
Zľavový kupón -10% MINUS10
ZADARMO do výdajných miest GLS
5.20 €
–30 %
Servírovacia doska EGGUNO 20x30 cm
Skladom
(>10 ks)
3.60 €
Akcia
Zľavový kupón -10% MINUS10
8 €
–21 %
Fototapeta na dvere JUNGLE BRIDGE 86x200 cm
Skladom
(>10 ks)
6.30 €
Akcia
Zľavový kupón -10% MINUS10
ZADARMO do výdajných miest GLS
2.50 €
–36 %
Univerzálna domáca podložka MIOBRILL 40 x 60 cm
Skladom
(>10 ks)
1.60 €
Novinka
Zľavový kupón -10% MINUS10
Nástenné police VIREON hnedé, sada 2ks
Skladom
(>10 ks)
6.30 €
Zľavový kupón -10% MINUS10
ZADARMO do výdajných miest GLS
Nástenná dekorácia JUDAS MEDAL Ø 58 cm
Skladom
(>10 ks)
12.90 €
Akcia
Zľavový kupón -10% MINUS10
ZADARMO do výdajných miest GLS
7.60 €
–40 %
Nízka zástera do pásu z eko kože GRILL AND SERVE, čierna
Skladom
(>10 ks)
4.50 €
Akcia
Zľavový kupón -10% MINUS10
ZADARMO do výdajných miest GLS
18.10 €
–11 %
Súprava nožov SOLA KNIFE v drevenom bloku, 6 ks
Skladom
(>10 ks)
16.10 €
Zľavový kupón -10% MINUS10
ZADARMO do výdajných miest GLS
Poháre s bambusovým vekom a slamkou PALM 400 ml
Skladom
(>10 ks)
4.40 €
Zľavový kupón -10% MINUS10
ZADARMO do výdajných miest GLS
Guľatý drevený podnos ALPINA Ø35 cm
Skladom
(>10 ks)
6 €
Zľavový kupón -10% MINUS10
ZADARMO do výdajných miest GLS
Čierne bodové svietidlo RIVANO
Skladom
(>10 ks)
10.10 €
Zľavový kupón -10% MINUS10
ZADARMO do výdajných miest GLS
2.80 €
–46 %
Nerezová soľnička a korenička SALPE 7 cm - viac farieb
Skladom
(>10 ks)
1.50 €
Zľavový kupón -10% MINUS10
ZADARMO do výdajných miest GLS
Bambusová dóza na maslo BUTTERPOD
Skladom
(>10 ks)
5.20 €
Podrobný popis
Materiál
- Poťah: Polybavlna
- Výplň: 100% polyuretánová penová výplň (molitan)
Farba
- Sivá
- Zelená
- Ružová
Rozmery
- Šírka: 38 cm
- Dĺžka: 38 cm
- Výška: 8 cm
- Hmotnosť: 0,545 kg
Vyhotovenie
- Praktické šnúrky na pripevnenie k operadlu
- Zvyšuje pohodlie a zabezpečí mäkkosť pri sedení
- Zabraňuje rýchlemu prieniku chladu
- Ochrana pred znečistením a opotrebovaním nábytku
- Pri vonkajšom použití podsedák chrániť pred dažďom a priamym slnkom
- Odporúčaná teplota prania 30 °C (podľa štítka výrobcu)
Dodatočné parametre
| Kategória: | Podložky na stoličky |
|---|---|
| EAN: | 3210804883045 |
| ? Farba: | Sivá |
| Dĺžka: | 38 cm |
| Šírka: | 38 cm |
| Hmotnosť: | 0,545 kg |
| Materiál výplne: | Molitan |
| Odporúčaná teplota prania: | 30 °C |
| Výška: | 8 cm, Vysoká |
| Materiál poťahu: | Polyesterová bavlna |
| Motív: | So vzorom |
| Pripevnenie: | Na šnúrky |
| Rozmer: | 38 x 38 cm |
| Tvar: | Štvorcový |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár