Podsedák na stoličku BOUTON 38x38 cm, sivý
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Materiál
- Poťah: Polybavlna
- Výplň: 100% polyuretánová penová výplň (molitán)
Farba
- Sivá
Rozmery
- Šírka: 38 cm
- Dĺžka: 38 cm
- Výška: 6 cm
- Hmotnosť: 0,545 kg
Vyhotovenie
- Praktické šnúrky na pripevnenie k operadlu
- Zvyšuje pohodlie a zabezpečuje mäkkosť pri sedení
- Zabraňuje rýchlemu prenikaniu chladu
- Ochrana pred znečistením a opotrebovaním nábytku
- Pri vonkajšom použití podsedák chrániť pred dažďom a priamym slnkom
Dodatočné parametre
| Kategória: | Podložky na stoličky |
|---|---|
| EAN: | 3210803698015 |
| ? Farba: | Sivá |
| Dĺžka: | 38 cm |
| Šírka: | 38 cm |
| Hmotnosť: | 0,545 kg |
| Materiál výplne: | Molitan |
| Výška: | 6 cm, Vysoká |
| Materiál poťahu: | Polyesterová bavlna |
| Motív: | So vzorom |
| Pripevnenie: | Na šnúrky |
| Rozmer: | 38 x 38 cm |
| Tvar: | Štvorcový |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.