Detský spací vak, vankúš a plyšová hračka 3v1 - JEDNOROŽEC
Súvisiaci tovar
Detský spací vak, vankúš a plyšová hračka 3v1 - VČIELKA
Skladom
(>10 ks)
25.40 €
Akcia
36.30 €
–8 %
Detský spací vak, vankúš a plyšová hračka 3v1 - SOBÍK
Skladom
(>10 ks)
33.20 €
Výpredaj
16.10 €
–32 %
Prešívaný vankúš Premium 70 x 90 cm
Priemerné hodnotenie produktu je 4.4 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>10 ks)
10.80 €
Akcia
12.10 €
–62 %
Jersey plachta svetlosivá 90 x 200 cm
Priemerné hodnotenie produktu je 4.3 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>10 ks)
4.50 €
16.10 €
–30 %
Nepremokavý chránič na matrac PREŠÍVANÝ 90x200 cm
Priemerné hodnotenie produktu je 4.3 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>10 ks)
11.20 €
18.60 €
–1 %
Celoročný paplón prešívaný 140 x 200 cm s vankúšom BASIC 70 x 90 cm
Skladom
(>10 ks)
18.30 €
Akcia
VEĽMI NÍZKA CENA
16.10 €
–45 %
Jersey plachta biela 180 x 200 cm
Skladom
(>10 ks)
8.70 €
Akcia
12.10 €
–62 %
Jersey plachta biela 90 x 200 cm
Priemerné hodnotenie produktu je 4.5 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>10 ks)
4.50 €
24.20 €
–22 %
Nepremokavý chránič na matrac PREŠÍVANÝ 180x200 cm
Priemerné hodnotenie produktu je 4.5 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>10 ks)
18.70 €
Podrobný popis
Materiál
- Plyš
Farba
- Ružová
Rozmer
- Rozmer vo forme vankúšika: 68 x 37 cm
- Dĺžka spacieho vaku: 177 cm
- Šírka spacieho vaku: 68 cm
- Hmotnosť: 1000g
Podrobnosti
- 3v1 : Plyšová hračka, cestovný vankúšik a spací vak
- Zapínanie spacieho vaku na zips
- Možnosť využitia ako podložky na hranie
- Kompaktné rozmery pre pohodlné cestovanie
- Ideálne ako darček
- Možnosť prania v práčke
- Odporúčaná teplota prania: 30 °C
Nechajte sa inšpirovať
Dodatočné parametre
| Kategória: | Plyšové hračky s dekou |
|---|---|
| EAN: | 5097653883031 |
| ? Farba: | Ružová |
| Dĺžka: | 177 cm |
| Šírka: | 68 cm |
| ? Materiál: | Plyš |
| Odporúčaná teplota prania: | 30 °C |
| Rozmer vankúša: | 68 x 37 cm |
| Položka bola vypredaná… | |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.