Rýchloschnúca plážová osuška NAUTICA farebná 100 x 180 cm, 100% mikrovlákno
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Materiál
- 100% absorpčné mikrovlákno
- Gramáž: 250 gsm
- Hmotnosť: 450 g
Rozmer
- 100 × 180 cm (tolerancia ± 5 %)
Vyhotovenie a údržba
- Hebký materiál s vysokou savosťou, ktorý zároveň rýchlo schne
- Detailná potlač mušlí a hviezdic pôsobí veľmi verne
- Elegantný a nadčasový motív
- Dostatok priestoru pre pohodlné ležanie na pláži aj na lehátku (100 × 180 cm)
- Odolné voči piesku
- Ideálne na cestovanie
- Odporúčaná teplota prania do 40 °C
- Nebieliť, nečistiť chemicky
Dodatočné parametre
| Kategória: | Plážové osušky |
|---|---|
| EAN: | 5906679835569 |
| ? Farba: | Farebná |
| Hmotnosť: | 0,45 kg |
| ? Materiál: | 100% mikrovlákno |
| Odporúčaná teplota prania: | 40 °C |
| Rozmer: | 100 x 180 cm |
| Vzor: | So vzorom |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.