Plážové ležadlo OCEAN farebné
Súvisiaci tovar
Akcia
Zľavový kupón -10% MINUS10
ZADARMO do výdajných miest GLS
11.70 €
–11 %
Ružový mestský batoh pre rodičov MIREL
Skladom
(10 ks)
10.40 €
Zľavový kupón -10% MINUS10
ZADARMO do výdajných miest GLS
4.40 €
–9 %
Neoprénová lopta do vody CRAB ø 17 cm, oranžová
Skladom
(>10 ks)
4 €
Zľavový kupón -10% MINUS10
ZADARMO do výdajných miest GLS
Nafukovací držiak nápojov GOLDEN PALM zlatý
Skladom
(>10 ks)
1 €
Akcia
Zľavový kupón -10% MINUS10
ZADARMO do výdajných miest GLS
5.20 €
–9 %
Ručná dvojčinná pumpa
Skladom
(>10 ks)
4.70 €
Akcia
Výpredaj
Zľavový kupón -10% MINUS10
ZADARMO do výdajných miest GLS
6.80 €
–7 %
Látková plážová taška LOVE, žltá
Skladom
(>10 ks)
6.30 €
Akcia
Zľavový kupón -10% MINUS10
ZADARMO do výdajných miest GLS
20.20 €
–9 %
Štýlový set plážovej tašky + osušky HAMAM 75x150 cm, tyrkysový
Skladom
(>10 ks)
18.30 €
Zľavový kupón -10% MINUS10
ZADARMO do výdajných miest GLS
Nafukovacie lehátko PIRÁT 183x68 cm modré
Skladom
(10 ks)
6 €
Akcia
Zľavový kupón -10% MINUS10
ZADARMO do výdajných miest GLS
9.30 €
–9 %
Nafukovacia surfovacia doska SHARK ATTACK červená
Skladom
(>10 ks)
8.40 €
Zľavový kupón -10% MINUS10
ZADARMO do výdajných miest GLS
Nafukovací kruh SEA ADVENTURE 60 cm žltý
Skladom
(>10 ks)
2.80 €
Zľavový kupón -10% MINUS10
ZADARMO do výdajných miest GLS
Sivý športový ruksak s USB portom
Skladom
(8 ks)
16.90 €
Akcia
Zľavový kupón -10% MINUS10
ZADARMO do výdajných miest GLS
20.20 €
–10 %
Štýlový set plážovej tašky + osušky HAMAM 75x150 cm, zelený
Skladom
(>10 ks)
18.10 €
Akcia
Výpredaj
Zľavový kupón -10% MINUS10
ZADARMO do výdajných miest GLS
6.80 €
–7 %
Látková plážová taška CHERRY, krémová
Skladom
(>10 ks)
6.30 €
Zľavový kupón -10% MINUS10
ZADARMO do výdajných miest GLS
Nafukovací kruh SEA ADVENTURE 60 cm modrý
Skladom
(6 ks)
2.80 €
Akcia
Zľavový kupón -10% MINUS10
ZADARMO do výdajných miest GLS
20.20 €
–9 %
Štýlový set plážovej tašky + osušky HAMAM 75x150 cm, okrovo žltý
Skladom
(>10 ks)
18.30 €
Podrobný popis
Materiál
- Materiál ležadla: Polyester
- Materiál výplne: Molitan
Farba
- Modrá
- Červená
- Biela
Rozmery
- Dĺžka: 198 cm
- Šírka: 60 cm
- Výška: 1,8 cm
Nechajte sa inšpirovať
Dodatočné parametre
| Kategória: | Plážové ležadla |
|---|---|
| ? Farba: | Biela, Červená, Modrá |
| Veľkosť: | Pre jedného |
| Dĺžka: | 198 cm |
| Šírka: | 60 cm |
| ? Materiál: | 100% polyester |
| Materiál výplne: | Molitan |
| Výška: | 1,8 cm |
| Skladanie: | Skladacie |
| Určenie: | Plážová |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár