Plážové ležadlo LEMONLIME farebné
Súvisiaci tovar
Predobjednávka
-20 % s kódom: ZLAVA20
Skladacie plážové ležadlo SAND, svetlo zelené pruhy
Skladom
(>10 ks)
16.10 €
Predobjednávka
-20 % s kódom: ZLAVA20
Skladacie plážové ležadlo SAND, tyrkysové pruhy
Skladom
(>10 ks)
16.10 €
Predobjednávka
-20 % s kódom: ZLAVA20
Skladacie plážové ležadlo SAND PINEAPPLE, farebné
Skladom
(>10 ks)
16.10 €
Predobjednávka
-20 % s kódom: ZLAVA20
Skladacie plážové ležadlo SAND, zelené pruhy
Skladom
(>10 ks)
16.10 €
Predobjednávka
-20 % s kódom: ZLAVA20
Skladacie plážové ležadlo SAND, sivé pruhy
Skladom
(>10 ks)
16.10 €
Predobjednávka
-20 % s kódom: ZLAVA20
Skladacie plážové ležadlo SAND, modro-biele
Skladom
(>10 ks)
16.10 €
Predobjednávka
-20 % s kódom: ZLAVA20
Skladacie plážové lehátko SAND LEMON, farebné
Skladom
(>10 ks)
16.10 €
Novinka
- 15 % s kódom: MAJ15
Samorozkladací plážový stan SUNSHADE 190x120 cm, modrá/biela
Skladom
(>10 ks)
18.60 €
Akcia
- 15 % s kódom: MAJ15
9.30 €
–9 %
Nafukovacia surfovacia doska SHARK ATTACK červená
Skladom
(4 ks)
8.40 €
- 15 % s kódom: MAJ15
Nafukovací kruh SEA ADVENTURE 60 cm žltý
Skladom
(10 ks)
2.80 €
- 15 % s kódom: MAJ15
Nafukovací kruh SEA ADVENTURE 60 cm modrý
Skladom
(5 ks)
2.80 €
- 15 % s kódom: MAJ15
4.40 €
–9 %
Neoprénová lopta do vody CRAB ø 17 cm, oranžová
Skladom
(>10 ks)
4 €
Akcia
Výpredaj
- 15 % s kódom: MAJ15
2 €
–10 %
Nafukovací držiak nápojov ROSE
Skladom
(>10 ks)
1.80 €
Podrobný popis
Materiál:
- Materiál ležadla: Polyester
- Materiál výplne: Molitan
Farba:
- Červená
- Žltá
- Zelená
Rozmery:
- Dĺžka: 198 cm
- Šírka: 60 cm
- Výška: 1,8 cm
Nechajte sa inšpirovať
Dodatočné parametre
| Kategória: | Plážové ležadla |
|---|---|
| ? Farba: | Červená, Žltá, Zelená |
| Dĺžka: | 198 cm |
| Šírka: | 60 cm |
| Hmotnosť: | 0,6 kg |
| ? Materiál: | 100% polyester |
| Materiál výplne: | Molitan |
| Výška: | 1,8 cm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.