Plážové ležadlo KOTVA 180x50 cm, žlté
Súvisiaci tovar
Predobjednávka
-20 % s kódom: ZLAVA20
Skladacie plážové ležadlo SAND, svetlo zelené pruhy
Skladom
(>10 ks)
16.10 €
Predobjednávka
-20 % s kódom: ZLAVA20
Skladacie plážové ležadlo SAND, tyrkysové pruhy
Skladom
(>10 ks)
16.10 €
Predobjednávka
-20 % s kódom: ZLAVA20
Skladacie plážové ležadlo SAND PINEAPPLE, farebné
Skladom
(>10 ks)
16.10 €
Predobjednávka
-20 % s kódom: ZLAVA20
Skladacie plážové ležadlo SAND, zelené pruhy
Skladom
(>10 ks)
16.10 €
Predobjednávka
-20 % s kódom: ZLAVA20
Skladacie plážové ležadlo SAND, sivé pruhy
Skladom
(>10 ks)
16.10 €
Predobjednávka
-20 % s kódom: ZLAVA20
Skladacie plážové ležadlo SAND, modro-biele
Skladom
(>10 ks)
16.10 €
Predobjednávka
-20 % s kódom: ZLAVA20
Skladacie plážové lehátko SAND LEMON, farebné
Skladom
(>10 ks)
16.10 €
Výpredaj
- 15 % s kódom: MAJ15
2.40 €
–16 %
Nafukovacie rukávy plavecké BEN 10, 25 cm
Skladom
(>10 ks)
2 €
Novinka
- 15 % s kódom: MAJ15
Samorozkladací plážový stan SUNSHADE 190x120 cm, tmavomodrá/biela
Skladom
(>10 ks)
18.60 €
- 15 % s kódom: MAJ15
Nafukovací kruh SEA ADVENTURE 60 cm žltý
Skladom
(10 ks)
2.80 €
- 15 % s kódom: MAJ15
Plážový stan SUNSHADE 120x220 cm, modro-biely
Skladom
(>10 ks)
28.30 €
Akcia
Výpredaj
6.80 €
–27 %
Látková plážová taška CHERRY, krémová
Skladom
(>10 ks)
4.90 €
Akcia
- 15 % s kódom: MAJ15
20.20 €
–9 %
Štýlový set plážovej tašky + osušky HAMAM 75x150 cm, tyrkysový
Skladom
(>10 ks)
18.30 €
Akcia
- 15 % s kódom: MAJ15
9.30 €
–9 %
Nafukovacia surfovacia doska SHARK ATTACK červená
Skladom
(4 ks)
8.40 €
Podrobný popis
Materiál
- Materiál ležadla: 80% bavlna | 20% polyester
- Materiál výplne: 100% polyuretán
Farba
- Žltá
- Biela
Rozmery
- Dĺžka: 180 cm
- Šírka: 50 cm
- Výška: 2 cm
- Veľkosť tašky: 50 x 30 cm
Nechajte sa inšpirovať
Dodatočné parametre
| Kategória: | Plážové ležadla |
|---|---|
| ? Farba: | Biela, Žltá |
| Veľkosť: | Pre jedného |
| Dĺžka: | 180 cm |
| Šírka: | 50 cm |
| Hmotnosť: | 0,6 kg |
| ? Materiál: | 80% bavlna | 20% polyester |
| Materiál výplne: | Molitan |
| Výška: | 2 cm |
| Skladanie: | Skladacie |
| Určenie: | Plážová |
| Položka bola vypredaná… | |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.