Chladiaca letná prikrývka ELARIA, zelená
Súvisiaci tovar
Akcia
Zľavový kupón -10% MINUS10
ZADARMO do výdajných miest GLS
od 9.30 € až –1 %
Obliečky z mikrovlákna BLUE STRIPES modré
Skladom
(>10 ks)
od 9.20 €
Zľavový kupón -10% MINUS10
ZADARMO do výdajných miest GLS
Biely záves VINTORA so vzorom lístkov 140x250 cm
Skladom
(>10 ks)
9.30 €
Zľavový kupón -5% MINUS5
od 157.60 € až –35 %
Posteľ SOFIA 120 x 200 cm, dub hľuzovka
Skladom
(>10 ks)
od 102.40 €
Zľavový kupón -10% MINUS10
ZADARMO do výdajných miest GLS
8 €
–3 %
Vankúš z dutého vlákna DREAMSOFT 50x70 cm
Skladom
(>10 ks)
7.70 €
Akcia
Zľavový kupón -10% MINUS10
ZADARMO do výdajných miest GLS
8 €
–2 %
Nepremokavý jersey chránič matraca BEDLOCK 90 x 200 cm
Skladom
(>10 ks)
7.80 €
Zľavový kupón -10% MINUS10
ZADARMO do výdajných miest GLS
11.30 €
–5 %
Vankúš z pamäťovej peny BAMBOO DREAM 50x70 cm
Skladom
(>10 ks)
10.70 €
Zľavový kupón -10% MINUS10
ZADARMO do výdajných miest GLS
Obliečky z mikrovlákna MOLIRI sivohnedé
Skladom
(1 ks)
od 9.30 €
Zľavový kupón -10% MINUS10
ZADARMO do výdajných miest GLS
Anatomický vankúš VISCO LUXURY ALOE VERA 45x75 cm - ZIP taška
Skladom
(>10 ks)
16.10 €
Akcia
Zľavový kupón -10% MINUS10
ZADARMO do výdajných miest GLS
od 25 € až –22 %
Obliečky mikroplyš STARLIGHT tmavomodré
Skladom
(>10 ks)
od 21.40 €
Zľavový kupón -5% MINUS5
od 153.60 € až –35 %
Posteľ IKAROS 140 x 200 cm, antracit/biela
Skladom
(>10 ks)
od 99.80 €
Zľavový kupón -10% MINUS10
ZADARMO do výdajných miest GLS
Chladiaca letná prikrývka ELARIA, ružová
Skladom
(>10 ks)
od 9.70 €
Zľavový kupón -10% MINUS10
Top kvalita
ZADARMO do výdajných miest GLS
Letný paplón prešívaný SUMMER 140x200 cm, béžový
Skladom
(7 ks)
15.80 €
Zľavový kupón -10% MINUS10
ZADARMO do výdajných miest GLS
56.50 €
–54 %
Luxusný paplón prešívaný francúzsky 200x220 cm
Skladom
(>10 ks)
25.70 €
Zľavový kupón -10% MINUS10
ZADARMO do výdajných miest GLS
Chladiaca letná prikrývka ELARIA, tyrkysová
Skladom
(>10 ks)
od 9.70 €
Zľavový kupón -10% MINUS10
ZADARMO do výdajných miest GLS
Chladiaca letná prikrývka CELIA, mentolová
Skladom
(>10 ks)
od 9.70 €
Zľavový kupón -10% MINUS10
Top kvalita
ZADARMO do výdajných miest GLS
Letný paplón prešívaný SUMMER 140x200 cm, púdrovo ružový
Skladom
(1 ks)
15.80 €
Podrobný popis
Materiál
- Poťah: 100% polyester – mikrovlákno
- Výplň: 100% polyester - mikrovlákno s down-like efektom (imitácia peria)
- Gramáž vrchnej časti: 90 g/m2
- Gramáž výplne: 90 g/m2
Farba
- Zelená
- Sivá
Rozmery
- 140 x 200 cm
- 200 x 220 cm
Podrobnosti
- Ľahká letná prikrývka s chladivým efektom
- Jemný a hebký vrchný materiál prikrývky
- Vďaka skladnosti možnosť využitia na cestách
- Odporúčaná teplota prania: 30 °C (podľa štítku výrobcu)
Nechajte sa inšpirovať
Dodatočné parametre
| Kategória: | Paplóny |
|---|---|
| EAN: | 5906679832209 |
| ? Farba: | Sivá, Zelená |
| ? Gramáž: | 180 g/m2 |
| Materiál výplne: | 100% polyester |
| Povrchový materiál: | 100% polyester |
| Odporúčaná teplota prania: | 30 °C |
| Rozmer prikrývky: | 140 x 200 cm, 200 x 220 cm |
| Antialergický: | Áno |
| ? Odporúčané pre: | Jednolôžko štandard, Dvojlôžko štandard |
| Pre alergikov: | Pre alergikov |
| Ročné obdobie: | Letné |
| Schopnosť izolácie prikrývky: | Chladivá |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár