Celoročná prikrývka prešívaná SELORA 140x200 cm, biela
Súvisiaci tovar
Zľavový kupón -10% MINUS10
Nočný stolík HAVANA dub hľuzovka
Skladom
(>10 ks)
35.90 €
Zľavový kupón -10% MINUS10
ZADARMO do výdajných miest GLS
Obliečky z mikrovlákna COLORED CATS krémové
Skladom
(2 ks)
od 9.10 €
Zľavový kupón -10% MINUS10
ZADARMO do výdajných miest GLS
Záves OXFORD LIGHT 140x250 cm, ružový
Skladom
(>10 ks)
9.70 €
Zľavový kupón -10% MINUS10
48.10 €
–5 %
Viacúčelový úložný taburet OTTOMAN, sivý
Skladom
(>10 ks)
45.30 €
Akcia
Zľavový kupón -10% MINUS10
68.30 €
–47 %
Sivý bambusový regál s policou TELMINA
Skladom
(>10 ks)
36 €
Zľavový kupón -10% MINUS10
ZADARMO do výdajných miest GLS
15.30 €
–1 %
Celoročná prešívaná prikrývka 140x200 cm z dutého vlákna, ružová
Skladom
(>10 ks)
15.10 €
Zľavový kupón -10% MINUS10
ZADARMO do výdajných miest GLS
Chladiaca letná prikrývka CELIA, sivá
Skladom
(>10 ks)
od 9.70 €
Zľavový kupón -10% MINUS10
ZADARMO do výdajných miest GLS
Chladiaca letná prikrývka CELIA, ružová
Skladom
(>10 ks)
od 9.70 €
Zľavový kupón -10% MINUS10
ZADARMO do výdajných miest GLS
Chladiaca letná prikrývka CELIA, tmavomodrá
Skladom
(>10 ks)
od 9.70 €
Zľavový kupón -10% MINUS10
ZADARMO do výdajných miest GLS
Chladiaca letná prikrývka ELARIA, tyrkysová
Skladom
(>10 ks)
od 9.70 €
Zľavový kupón -10% MINUS10
ZADARMO do výdajných miest GLS
32.30 €
–33 %
Celoročný paplón prešívaný francúzsky 200x220 cm
Skladom
(>10 ks)
21.60 €
Zľavový kupón -10% MINUS10
ZADARMO do výdajných miest GLS
18.10 €
–16 %
Celoročný paplón prešívaný 140 x 200 cm
Skladom
(>10 ks)
15.10 €
Zľavový kupón -10% MINUS10
ZADARMO do výdajných miest GLS
28.30 €
–31 %
Luxusný paplón prešívaný 140 x 200 cm
Skladom
(>10 ks)
19.30 €
Zľavový kupón -10% MINUS10
ZADARMO do výdajných miest GLS
Celoročný paplón prešívaný PEACH 140x200 cm, biely
Skladom
(>10 ks)
13.50 €
Zľavový kupón -10% MINUS10
ZADARMO do výdajných miest GLS
Chladiaca letná prikrývka CELIA, modrá
Skladom
(>10 ks)
od 9.70 €
Podrobný popis
Materiál
- Poťah: 100% polyester
- Výplň: 100% polyester - duté vlákno
Farba
- Biela so vzorom
Rozmer
- Šírka: 140 cm
- Dĺžka: 200 cm
- Gramáž: 300 g/m2
- Hmotnosť: cca 900 g
Podrobnosti
- Vhodná pre alergikov
- Celoročná
- Nežehliť
- Prať na 40 - 60 °C
Nechajte sa inšpirovať
Dodatočné parametre
| Kategória: | Paplóny |
|---|---|
| ? Farba: | Biela |
| Dĺžka: | 200 cm |
| Šírka: | 140 cm |
| ? Gramáž: | 300 g/m2 |
| Typ: | Prikrývky |
| Hmotnosť: | 0,4 kg |
| Materiál výplne: | Duté vlákno |
| Povrchový materiál: | Polyester |
| Odporúčaná teplota prania: | 40 - 60 °C |
| Použitie: | Celoročné |
| Pre alergikov: | Pre alergikov |
| Rozmer: | 140 x 200 cm |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár