Celoročný paplón prešívaný 140 x 200 cm s vankúšom BASIC 70 x 90 cm
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Materiál
- Povrch: 100% polyester – mikrovlákno
- Výplň: 100% polyester - duté vlákno
- Hmotnosť prikrývky: 1350 g
- Hmotnosť vankúša: 650 g
Rozmer
- Prikrývka: 140 x 200 cm
- Vankúš: 70 x 90 cm
Podrobnosti
- Skvelá termoregulácia pre pohodlie po celý rok
- Duté vlákno drží dlhodobo svoj tvar aj objem
- Vhodné pre alergikov vďaka ľahkej údržbe
- Odporúčaná teplota prania: 40 °C (podľa štítku výrobcu)
- Možno sušiť v sušičke na bielizeň pri nízkej teplote
- Nebieliť, nežihať
Dodatočné parametre
| Kategória: | Paplóny s vankúšom |
|---|---|
| EAN: | 8596605045765 |
| Hmotnosť: | 2,6 kg |
| Materiál výplne: | Duté vlákno |
| Povrchový materiál: | 100% mikrovlákno |
| Odporúčaná teplota prania: | 40 °C |
| Rozmer prikrývky: | 140 x 200 cm |
| Rozmer vankúša: | 70 x 90 cm |
| Antialergický: | Áno |
| Hotelová kvalita: | Áno |
| ? Odporúčané pre: | Jednolôžko štandard, Dvojlôžko štandard |
| Ročné obdobie: | Celoročné |
| Schopnosť izolácie prikrývky: | Extra teplá, Teplá |
| Váha paplóna: | 1350 g |
| Váha vankúša: | 650 g |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár