Obliečka na vankúš Atlas Grádl biely prúžok 2 cm mykaná bavlna 70x90 cm
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Obliečky Atlas Grádl
Atlas Grádl, najžiadanejšie hotelové obliečky, nájdu svoje využitie vo všetkých typoch ubytovacích zariadení. Svojimi vlastnosťami a spracovaním splňujú všetky požiadavky na pravidelnú údržbu v priemyselných práčovniach a pri mandli pri zachovaní dlhej životnosti. Špeciálnou úpravou bavlnenej textílie tzv. česaním mercerovanej bavlny získava vyššiu pevnosť, lesk a stáva sa príjemnou na dotyk.
Materiál
- 100% mykaná bavlna
Farba
- Biela
Vlastnosti
- Hotelový motív s prúžkom 2 cm
- Odporúčané pranie: každý týždeň, maximálne 1x za 14 dní
- Odporúčaná teplota prania: až 90 °C (podľa štítku výrobcu)
- Povlak je nutné žehliť
Praktické rady
- Pred prvým použitím obliečky dôkladne vyperte
- Posteľné obliečky perte oddelene, vždy naruby a zapnuté
- Použite prací prostriedok vhodný pre materiál a farebnosť obliečok
- Po vypraní obliečok zvoľte šetrné odstreďovanie
- Obliečky žehlite naruby, tým zabránite poškodeniu materiálu a vyblednutiu farieb
Dodatočné parametre
| Kategória: | Obliečky hotelové |
|---|---|
| EAN: | 8594157756993 |
| Cena: | Lacné do 15 € |
| ? Farba: | Biela |
| ? Gramáž: | 160 g/m2 |
| ? Materiál: | 100% bavlna |
| Odporúčaná teplota prania: | 90 °C |
| Rozmer vankúša: | 70 x 90 cm |
| Motív obliečok: | Jednofarebné |
| Prúžok: | 2 cm |
| Štýl obliečky: | Minimalistický |
| Zapínanie: | Hotelové vrecko |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.