Nočné stolíky HAVANA (2 ks), dub artisan
Súvisiaci tovar
64.60 €
–27 %
Nočný stolík Ilona, jelša
Priemerné hodnotenie produktu je 4.6 z 5 hviezdičiek.
Skladom
(>10 ks)
46.70 €
Podrobný popis
Materiál: Laminovaná doska
Dekor dreva: Dub artisan
Rozmery stolíka:
| Výška | 42 cm |
| Šírka | 40 cm |
| Hĺbka | 40 cm |
| Výška zásuvky | 18 cm |
| Výška odspodu k zásuvke | 16 cm |
| Výška zásuvky | 18 cm |
| Výška nohy | 5 cm |
| Hrúbka dosky | 1,8 cm |
| Šírka rukoväte | 12 cm |
Pozn.: Odtieň dekoru dubu sa v závislosti na výrobnej šarži môže mierne líšiť.
Návod k nočnému stolíku
Balenie nočného stolíka obsahuje:
- 1x ľavý a 1x pravý bok stolíka s pevne pridelenými úchytmi na zásuvku
- 1x pevne zložená zásuvka
- 1x vrchná polička stolíka
- 1x spodná polička stolíka
- Spojovací materiál
- Návod na zloženie
- Záruka 2 roky
- Sada obsahuje 2 nočné stolíky
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nočné stolíky |
|---|---|
| Cena: | Lacné do 65 € |
| Dekor dreva: | Dub sonoma |
| Šírka: | 40 cm |
| Hĺbka: | 40 cm |
| ? Materiál: | Laminovaná doska |
| Výška: | 42 cm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.