Uterák BIBAZ 50x100 cm, antracitový, 100% bavlna
Súvisiaci tovar
Akcia
Zľavový kupón -10% MINUS10
36 €
–29 %
Trojfarebný látkový kôš na bielizeň CADORA
Skladom
(>10 ks)
25.50 €
Zľavový kupón -10% MINUS10
68.30 €
–32 %
Čierne okrúhle zrkadlo s poličkou BREDO Ø70 cm
Skladom
(6 ks)
46.20 €
Zľavový kupón -10% MINUS10
ZADARMO do výdajných miest GLS
2 €
–50 %
Žinka CLASSIC 15x24 cm, biela
Skladom
(>10 ks)
1 €
Akcia
Zľavový kupón -10% MINUS10
68.30 €
–47 %
Sivý bambusový regál s policou TELMINA
Skladom
(>10 ks)
36 €
Akcia
Zľavový kupón -10% MINUS10
ZADARMO do výdajných miest GLS
4.40 €
–29 %
Sivá miska na mydlo WADIGA
Skladom
(>10 ks)
3.10 €
Zľavový kupón -10% MINUS10
ZADARMO do výdajných miest GLS
Uterák SOFT 50 x 100 cm olivovo zelený, 100% bavlna
Skladom
(>10 ks)
2.80 €
Zľavový kupón -10% MINUS10
ZADARMO do výdajných miest GLS
Uterák BIBAZ 50x100 cm, svetlosivý, 100% bavlna
Skladom
(>10 ks)
3.60 €
Zľavový kupón -10% MINUS10
ZADARMO do výdajných miest GLS
Uterák SOFT 50 x 100 cm krémový, 100% bavlna
Skladom
(>10 ks)
2.80 €
Zľavový kupón -10% MINUS10
ZADARMO do výdajných miest GLS
Uterák SOFT 50 x 100 cm svetlo sivý, 100% bavlna
Skladom
(>10 ks)
2.80 €
Zľavový kupón -10% MINUS10
ZADARMO do výdajných miest GLS
Uterák SOFT 50 x 100 cm biely, 100% bavlna
Skladom
(>10 ks)
2.80 €
Zľavový kupón -10% MINUS10
ZADARMO do výdajných miest GLS
Uterák SOFT 50 x 100 cm kráľovsky modrý, 100% bavlna
Skladom
(>10 ks)
2.80 €
Zľavový kupón -10% MINUS10
ZADARMO do výdajných miest GLS
Uterák SOFT 50 x 100 cm tehlový, 100% bavlna
Skladom
(>10 ks)
2.80 €
Podrobný popis
Materiál
- 100% bavlna
- Gramáž: +/- 366 g
Farba
- Antracitová
Rozmer
- 50 x 100 cm
Prevedenie
- S visačkou
- S bordúrou
Nechajte sa inšpirovať
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nejlacnejšie Uteráky |
|---|---|
| EAN: | 8718827069040 |
| ? Farba: | Sivá |
| ? Gramáž: | 366 g/m2 |
| Hmotnosť: | 0,5 kg |
| ? Materiál: | 100% bavlna |
| Odporúčaná teplota prania: | 60 °C |
| Rozmer: | 50 x 100 cm |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár