AKCE Zachraňte froté prostěradlo - MIX barev II. jakost
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Doručenie zadarmo cez GLS |
|---|---|
| EAN: | PR/FR/MIX/90/B |
| ? Gramáž: | 135 g/m2 |
| Odporúčaná teplota prania: | 40 °C |
| Sušenie v sušičke: | Áno |
| Napínacie: | Áno |
| Optimálna výška matraca: | Do 25 cm |
| Prevedenie: | Napínacie, S gumou |
| Rozmer: | 90 x 200 cm |
| S gumou: | Áno |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár