Sivá vianočná mikroplyšová deka SNOWMAN
Súvisiaci tovar
Zľavový kupón -10% MINUS10
ZADARMO do výdajných miest GLS
Baránková mikinová deka s rukávmi a kapucňou YULE HUG svetlosivá
Skladom
(>10 ks)
17.30 €
Akcia
Zľavový kupón -10% MINUS10
ZADARMO do výdajných miest GLS
od 30.30 € až –26 %
Mikroplyšové obliečky CHRISTMAS TREES červené
Skladom
(>10 ks)
od 22.30 €
Zľavový kupón -10% MINUS10
Nočný stolík HAVANA dub hľuzovka
Skladom
(>10 ks)
35.90 €
Zľavový kupón -10% MINUS10
ZADARMO do výdajných miest GLS
Jersey plachta EXCLUSIVE tmavohnedá 140 x 200 cm
Skladom
(>10 ks)
10.50 €
Akcia
Zľavový kupón -10% MINUS10
ZADARMO do výdajných miest GLS
3.60 €
–41 %
Večná ruža so zlatou stonkou SIF, červená
Skladom
(>10 ks)
2.10 €
Akcia
VEĽMI NÍZKA CENA
Zľavový kupón -10% MINUS10
ZADARMO do výdajných miest GLS
8 €
–8 %
Mäkký vankúš pre psa ROYAL PET 75x60 cm, čierny
Skladom
(>10 ks)
7.30 €
Zľavový kupón -10% MINUS10
ZADARMO do výdajných miest GLS
3.60 €
–25 %
Sviečka v skle MINNESOTA CHAMPAGNE 9 cm krémová
Skladom
(>10 ks)
2.70 €
Zľavový kupón -10% MINUS10
ZADARMO do výdajných miest GLS
Vianočná reťaz 50 LED, behúň na stôl
Skladom
(>10 ks)
2.80 €
Akcia
Zľavový kupón -10% MINUS10
ZADARMO do výdajných miest GLS
od 16.10 € až –13 %
Vianočná mikroplyšová deka MERRY CHRISTMAS DEER sivá
Skladom
(>10 ks)
od 15.70 €
Zľavový kupón -10% MINUS10
ZADARMO do výdajných miest GLS
Svietiaca vianočná mikroplyšová deka STAR DEER, červená
Skladom
(>10 ks)
13.70 €
Zľavový kupón -10% MINUS10
ZADARMO do výdajných miest GLS
Vianočná mikroplyšová deka SNOWY FOREST sivá
Skladom
(>10 ks)
od 16.10 €
Zľavový kupón -10% MINUS10
ZADARMO do výdajných miest GLS
Vianočná mikroplyšová baránková deka CHRISTMAS TREES červená
Skladom
(>10 ks)
od 26.20 €
Zľavový kupón -10% MINUS10
ZADARMO do výdajných miest GLS
Mikroplyšová deka SOFT, kráľovsky modrá
Skladom
(>10 ks)
od 7.60 €
Zľavový kupón -10% MINUS10
ZADARMO do výdajných miest GLS
Mikrovláknová deka SOFT, svetlo sivá
Skladom
(>10 ks)
od 7.60 €
Zľavový kupón -10% MINUS10
ZADARMO do výdajných miest GLS
Mikroplyšová deka PLAID, krémová
Skladom
(>10 ks)
od 13.30 €
Zľavový kupón -10% MINUS10
ZADARMO do výdajných miest GLS
Oranžová mikroplyšová deka FIEN, 150x200 cm
Skladom
(1 ks)
14.10 €
Podrobný popis
Materiál
- 100% mikrovlákno
Farba
- Sivá
Rozmer
- 160 x 200 cm
- 200 x 220 cm
Prevedenie
- Jemná, hebká a hrejivá textília
- Nežehlivý materiál
- Odporúčaná teplota prania 30 °C
Nechajte sa inšpirovať
Dodatočné parametre
| Kategória: | Deky z mikrovlákna |
|---|---|
| EAN: | Zvoľte variant |
| ? Farba: | Sivá |
| Dĺžka: | 200 cm, 220 cm |
| Šírka: | 200 cm, 160 cm |
| ? Gramáž: | 200 g/m2 |
| Typ: | Deky a plédy |
| Hmotnosť: | 1,5 kg |
| ? Materiál: | Mikrovlákno |
| Odporúčaná teplota prania: | 30 °C |
| Motív: | Vianočné |
| Rozmer: | 160 x 200 cm, 200 x 220 cm |
| Vzor: | So vzorom |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár