Zamatový dekoračný vankúšik TATUM 45x45 cm, svetlozelený
Súvisiaci tovar
Akcia
Zľavový kupón -10% MINUS10
ZADARMO do výdajných miest GLS
6 €
–10 %
Vonkajší vankúš LETORIN 45x45 cm, hnedý
Skladom
(>10 ks)
5.40 €
Akcia
Zľavový kupón -10% MINUS10
ZADARMO do výdajných miest GLS
6 €
–10 %
Vonkajší vankúš EMPARO 50x50 cm, oranžový
Skladom
(>10 ks)
5.40 €
Akcia
Zľavový kupón -10% MINUS10
ZADARMO do výdajných miest GLS
6 €
–10 %
Vonkajší vankúš TROPELIS 45x45 cm, béžový
Skladom
(>10 ks)
5.40 €
ZADARMO do výdajných miest GLS
12 €
–6 %
Sada 2 ks vonkajších vankúšov CALINO 45x45 cm, hnedo oranžové
Skladom
(>10 ks)
11.20 €
Akcia
Zľavový kupón -10% MINUS10
ZADARMO do výdajných miest GLS
7.60 €
–34 %
Dekoračný vankúš RORY 45x45 cm, svetlo zelený
Skladom
(>10 ks)
5 €
Zľavový kupón -10% MINUS10
ZADARMO do výdajných miest GLS
Vonkajší vankúš CALINO 45x45 cm, svetlo sivý
Skladom
(>10 ks)
6 €
Akcia
Zľavový kupón -10% MINUS10
ZADARMO do výdajných miest GLS
8 €
–15 %
Vonkajší vankúš SOPHIE YELLOW 50x50 cm, béžový
Skladom
(>10 ks)
6.80 €
Zľavový kupón -10% MINUS10
ZADARMO do výdajných miest GLS
Zamatový dekoračný vankúš v tvare mašle BOWERY, červený
Skladom
(1 ks)
13.30 €
Akcia
Zľavový kupón -10% MINUS10
ZADARMO do výdajných miest GLS
7.20 €
–13 %
Vonkajší vankúš MILLY INDIGO 50x30 cm, vzorovaný
Skladom
(>10 ks)
6.20 €
Akcia
Zľavový kupón -10% MINUS10
ZADARMO do výdajných miest GLS
7.60 €
–34 %
Dekoračný vankúš WESS 45x45 cm, sivý
Skladom
(>10 ks)
5 €
Akcia
Zľavový kupón -10% MINUS10
ZADARMO do výdajných miest GLS
8 €
–8 %
Vonkajší vankúš SOPHIE PINK 50x50 cm, béžový
Skladom
(>10 ks)
7.30 €
Akcia
Zľavový kupón -10% MINUS10
ZADARMO do výdajných miest GLS
6 €
–11 %
Vonkajší vankúš BELANO 45x45 cm, krémový
Skladom
(>10 ks)
5.30 €
Akcia
Zľavový kupón -10% MINUS10
ZADARMO do výdajných miest GLS
6 €
–10 %
Vonkajší vankúš OLIVOR 45x45 cm, oranžový
Skladom
(>10 ks)
5.40 €
Akcia
Zľavový kupón -10% MINUS10
ZADARMO do výdajných miest GLS
6 €
–10 %
Vonkajší vankúš OLIVOR 45x45 cm, modrý
Skladom
(>10 ks)
5.40 €
Podrobný popis
Materiál
- Materiál poťahu: 100% polyester
- Materiál výplne: 100% polyester
Farba
- Machovo zelená
Rozmery
- Šírka: 45 cm
- Dĺžka: 45 cm
- Hmotnosť: 450 g
Prevedenie
- Odporúčaná teplota prania 30 °C
- Nebieliť
- Nesušiť v sušičke
- Zapínanie na zips
Nechajte sa inšpirovať
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dekoračné vankúšiky |
|---|---|
| EAN: | 8714503965910 |
| ? Farba: | Zelená |
| Dĺžka: | 45 cm |
| Šírka: | 45 cm |
| Typ: | Dekoračné vankúše |
| Hmotnosť: | 0,3 kg |
| Materiál výplne: | Polyester |
| Rozmer vankúša: | 45 x 45 cm |
| Materiál poťahu: | Polyester |
| Motív: | Jednofarebný |
| Tvar: | Štvorcový |
| Umiestnenie: | Interiérové |
| Zapínanie: | Zips |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár