Zamatový dekoračný vankúš v tvare mašle BOWERY, červený
Súvisiaci tovar
Zľavový kupón -5% MINUS5
od 109.10 € až –2 %
Detská posteľ MELA 80 x 160 cm, borovica
Skladom
(>10 ks)
od 109.10 €
Zľavový kupón -10% MINUS10
ZADARMO do výdajných miest GLS
Detský dekoračný vankúšik RAINBOW 40x40 cm
Skladom
(3 ks)
18.60 €
Akcia
Zľavový kupón -10% MINUS10
ZADARMO do výdajných miest GLS
17 €
–22 %
Ratanový rám na fotografie CAMPAG
Skladom
(>10 ks)
13.10 €
Zľavový kupón -10% MINUS10
ZADARMO do výdajných miest GLS
Vonkajší vankúš CALINO 45x45 cm, čierny
Skladom
(>10 ks)
6 €
ZADARMO do výdajných miest GLS
12 €
–6 %
Sada 2 ks vonkajších vankúšov CALINO 45x45 cm, hnedo oranžové
Skladom
(>10 ks)
11.20 €
Akcia
Zľavový kupón -10% MINUS10
ZADARMO do výdajných miest GLS
6 €
–10 %
Vonkajší vankúš LETORIN 45x45 cm, hnedý
Skladom
(>10 ks)
5.40 €
Akcia
Zľavový kupón -10% MINUS10
ZADARMO do výdajných miest GLS
6 €
–10 %
Vonkajší vankúš PAVELLO 45x45 cm, farebný
Skladom
(>10 ks)
5.40 €
Akcia
Zľavový kupón -10% MINUS10
ZADARMO do výdajných miest GLS
6 €
–10 %
Vonkajší vankúš JUNGARO 45x45 cm, farebný
Skladom
(>10 ks)
5.40 €
Akcia
Zľavový kupón -10% MINUS10
ZADARMO do výdajných miest GLS
6 €
–10 %
Vonkajší vankúš OLIVOR 45x45 cm, oranžový
Skladom
(>10 ks)
5.40 €
Akcia
Zľavový kupón -10% MINUS10
ZADARMO do výdajných miest GLS
7.60 €
–2 %
Vonkajší vankúš RUIZ 50x30 cm, sivý
Skladom
(>10 ks)
7.40 €
Akcia
Zľavový kupón -10% MINUS10
ZADARMO do výdajných miest GLS
7.50 €
–9 %
Vonkajší vankúš MADISON CHECK 50x50 cm, sivý
Skladom
(>10 ks)
6.80 €
Zľavový kupón -10% MINUS10
ZADARMO do výdajných miest GLS
Vonkajší vankúš CALINO 45x45 cm, svetlo sivý
Skladom
(>10 ks)
6 €
ZADARMO do výdajných miest GLS
12 €
–6 %
Sada 2 ks vonkajších vankúšov EMPARO 50x50 cm, hnedé
Skladom
(>10 ks)
11.20 €
Akcia
Zľavový kupón -10% MINUS10
ZADARMO do výdajných miest GLS
6 €
–10 %
Vonkajší vankúš EMPARO 50x50 cm, béžový
Skladom
(>10 ks)
5.40 €
Podrobný popis
Materiál
- 90% bavlna, 10% polyester
Farba
- Červená
Rozmery
- Šírka: 50 cm
- Výška: 30 cm
- Hrúbka: 10 cm
- Hmotnosť: 475 g
Vyhotovenie
- Originálny tvar
- Čistiť iba ručne
Nechajte sa inšpirovať
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dekoračné vankúšiky |
|---|---|
| EAN: | 5903843900511 |
| ? Farba: | Červená |
| Šírka: | 50 cm |
| Typ: | Dekoračné vankúše |
| Hmotnosť: | 0,475 kg |
| ? Materiál: | Polyester, Bavlna |
| Výška: | 30 cm |
| Motív: | Jednofarebný |
| Tvar: | Atypický |
| Umiestnenie: | Interiérové |
| Zapínanie: | Bez zapínania |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár