Vonkajší vankúš EMPARO 50x50 cm, olivovo zelený
Súvisiaci tovar
Akcia
Zľavový kupón -10% MINUS10
46.50 €
–37 %
Čierna plastová stolička KATO
Skladom
(>10 ks)
28.90 €
Akcia
Zľavový kupón -10% MINUS10
ZADARMO do výdajných miest GLS
3 + 1
od 5.60 € až –8 %
Tyrkysový podsedák BOEL - viac veľkostí
Skladom
(>10 ks)
od 5.10 €
Zľavový kupón -10% MINUS10
ZADARMO do výdajných miest GLS
Sada 3 kvetináčov s plastovým vnútrom HAYDEN CAULDRON WHITE
Skladom
(6 ks)
24.20 €
Zľavový kupón -10% MINUS10
ZADARMO do výdajných miest GLS
Prírodný bambusový zakladač FIVE
Skladom
(>10 ks)
14.90 €
Zľavový kupón -10% MINUS10
ZADARMO do výdajných miest GLS
Modrá hojdacia sieť HAMAK pre 2 osoby 190x150 cm
Skladom
(>10 ks)
14.10 €
Akcia
Zľavový kupón -10% MINUS10
25.50 €
–18 %
Béžové závesné kreslo VELHO
Skladom
(>10 ks)
20.70 €
Akcia
Zľavový kupón -10% MINUS10
ZADARMO do výdajných miest GLS
20.20 €
–9 %
Štýlový set plážovej tašky + osušky HAMAM 75x150 cm, okrovo žltý
Skladom
(>10 ks)
18.30 €
Akcia
Zľavový kupón -10% MINUS10
ZADARMO do výdajných miest GLS
6 €
–10 %
Vonkajší vankúš VELPARDO 45x45 cm, farebný
Skladom
(>10 ks)
5.40 €
Zľavový kupón -10% MINUS10
ZADARMO do výdajných miest GLS
Vonkajší vankúš CALINO 45x45 cm, hnedý
Skladom
(>10 ks)
6 €
Zľavový kupón -10% MINUS10
ZADARMO do výdajných miest GLS
Detský dekoračný vankúšik DINOSAURUS 40 x 8 x 30 cm
Skladom
(>10 ks)
13.30 €
ZADARMO do výdajných miest GLS
12 €
–6 %
Sada 2 ks vonkajších vankúšov CALINO 45x45 cm, hnedo oranžové
Skladom
(>10 ks)
11.20 €
Zľavový kupón -10% MINUS10
ZADARMO do výdajných miest GLS
Okrúhly dekoračný vankúš TUFO 45 cm, sivý
Skladom
(>10 ks)
7.60 €
Zľavový kupón -10% MINUS10
ZADARMO do výdajných miest GLS
8 €
–40 %
Dekoračný vankúšik Vianoce modré 40 x 40 cm
Skladom
(>10 ks)
4.80 €
Akcia
Zľavový kupón -10% MINUS10
ZADARMO do výdajných miest GLS
6 €
–10 %
Vonkajší vankúš CALINO 45x45 cm, zelenomodrý
Skladom
(>10 ks)
5.40 €
ZADARMO do výdajných miest GLS
12 €
–6 %
Sada 2 ks vonkajších vankúšov EMPARO 50x50 cm, vínové
Skladom
(>10 ks)
11.20 €
Akcia
Zľavový kupón -10% MINUS10
ZADARMO do výdajných miest GLS
7.60 €
–9 %
Guľatý dekoračný vankúšik MATS 40 cm, modrý
Skladom
(>10 ks)
6.90 €
Podrobný popis
Materiál
- 100% polyester
Farba
- Olivovo zelená
Rozmery
- Šírka: 50 cm
- Dĺžka: 50 cm
- Výška: 10 cm
Vyhotovenie
- Odolný voči vode, nečistotám a slnku
- S vodoodpudivou vrstvou
- Vankúš je umývateľný
- Pre vonkajšie aj vnútorné použitie
- Vankúš je vybavený zapínaním na zips
- Nebieliť
- Nesušiť v sušičke na bielizeň
Nechajte sa inšpirovať
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dekoračné vankúšiky |
|---|---|
| EAN: | 8714503961912 |
| ? Farba: | Zelená |
| Dĺžka: | 50 cm |
| Šírka: | 50 cm |
| Typ: | Dekoračné vankúše |
| Hmotnosť: | 0,48 kg |
| ? Materiál: | Polyester |
| Rozmer vankúša: | 50 x 50 cm |
| Motív: | Jednofarebný |
| Tvar: | Štvorcový |
| Umiestnenie: | Interiérové, Vonkajší |
| Zapínanie: | Zips |
| Vodeodolné: | Áno |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár