Dekoratívny vankúšik STAR IN THE WOODS
Súvisiaci tovar
Akcia
- 15 % s kódom: MAJ15
7.20 €
–13 %
Vonkajší vankúš MILLY INDIGO 50x30 cm, vzorovaný
Skladom
(>10 ks)
6.20 €
Akcia
- 15 % s kódom: MAJ15
Vonkajší vankúš ELAROSA 45x45 cm, krémový
Skladom
(>10 ks)
5.80 €
Akcia
- 15 % s kódom: MAJ15
7.20 €
–13 %
Vonkajší vankúš FERGUS 50x30 cm, čierny
Skladom
(>10 ks)
6.20 €
Akcia
- 15 % s kódom: MAJ15
6.80 €
–1 %
Cestovný vankúšik MICKEY MOUSE 30x30 cm, biely
Skladom
(>10 ks)
6.70 €
- 15 % s kódom: MAJ15
8 €
–40 %
Dekoračný vankúšik Vianoce modré 40 x 40 cm
Skladom
(>10 ks)
4.80 €
Akcia
- 15 % s kódom: MAJ15
6 €
–10 %
Vonkajší vankúš EMPARO 50x50 cm, béžový
Skladom
(>10 ks)
5.40 €
- 15 % s kódom: MAJ15
12 €
–10 %
Sada 2 ks vonkajších vankúšov CALINO 45x45 cm, zelenomodré
Skladom
(>10 ks)
10.80 €
Akcia
- 15 % s kódom: MAJ15
8 €
–8 %
Vonkajší vankúš MADISON GRAPHIC 50x50 cm, oranžový
Skladom
(>10 ks)
7.30 €
Novinka
- 15 % s kódom: MAJ15
Dekoratívny vankúšik HISAO 40x40 cm, farebný
Skladom
(>10 ks)
5.60 €
Akcia
- 15 % s kódom: MAJ15
6 €
–10 %
Vonkajší vankúš JUNGARO 45x45 cm, farebný
Skladom
(>10 ks)
5.40 €
- 15 % s kódom: MAJ15
Dekoračný vankúšik BOSSA 45x45 cm, svetlozelené pruhy
Skladom
(>10 ks)
7.60 €
Akcia
- 15 % s kódom: MAJ15
20.20 €
–10 %
Dekoračný vankúš v tvare tekvice PUMPKIN 35 cm, ružový
Skladom
(7 ks)
18.10 €
Akcia
- 15 % s kódom: MAJ15
6 €
–10 %
Vonkajší vankúš LETORIN 45x45 cm, hnedý
Skladom
(>10 ks)
5.40 €
Akcia
- 15 % s kódom: MAJ15
6 €
–10 %
Vonkajší vankúš EMPARO 50x50 cm, oranžový
Skladom
(>10 ks)
5.40 €
Podrobný popis
Materiál:
- 100% bavlna s gramážou 150 g/m2
- hypoalergénne silikónové vlákno s gramážou 200 g/m2
Rozmer:
- Priemer: 50 cm
Pokyny k praniu:
- prať v práčke na teplotu 40 °C
- nebieliť
- nesušiť v sušičke
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dekoračné vankúšiky |
|---|---|
| EAN: | 8128950004687 |
| ? Farba: | Biela |
| ? Gramáž: | 150 g/m2 |
| Hmotnosť: | 0,35 kg |
| ? Materiál: | 100% bavlna |
| Materiál výplne: | Hypoalergénne vlákno |
| Rozmer vankúša: | 50 cm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.