Dekoratívny vankúšik IMPRIME ALMA 40x40 cm, ružový
Súvisiaci tovar
Akcia
Zľavový kupón -10% MINUS10
ZADARMO do výdajných miest GLS
4 €
–42 %
Utierky LINEA 45x60 cm, set 3 ks - viac variantov
Skladom
(>10 ks)
2.30 €
Akcia
Zľavový kupón -10% MINUS10
32.30 €
–9 %
Plastová stolička TREGO s opierkami, modrá
Skladom
(>10 ks)
29.10 €
Akcia
Zľavový kupón -10% MINUS10
ZADARMO do výdajných miest GLS
3.20 €
–46 %
Praktický set prestierania 32x47 cm s obrúskom 40x40 cm FOOD
Skladom
(>10 ks)
1.70 €
Akcia
Novinka
Zľavový kupón -10% MINUS10
ZADARMO do výdajných miest GLS
5.20 €
–30 %
Servírovacia doska EGGUNO 20x30 cm
Skladom
(>10 ks)
3.60 €
Akcia
Zľavový kupón -10% MINUS10
8 €
–21 %
Fototapeta na dvere JUNGLE BRIDGE 86x200 cm
Skladom
(>10 ks)
6.30 €
Akcia
Zľavový kupón -10% MINUS10
ZADARMO do výdajných miest GLS
2.50 €
–36 %
Univerzálna domáca podložka MIOBRILL 40 x 60 cm
Skladom
(>10 ks)
1.60 €
Novinka
Zľavový kupón -10% MINUS10
Nástenné police VIREON hnedé, sada 2ks
Skladom
(>10 ks)
6.30 €
Zľavový kupón -10% MINUS10
ZADARMO do výdajných miest GLS
Nástenná dekorácia JUDAS MEDAL Ø 58 cm
Skladom
(>10 ks)
12.90 €
Akcia
Zľavový kupón -10% MINUS10
ZADARMO do výdajných miest GLS
7.60 €
–40 %
Nízka zástera do pásu z eko kože GRILL AND SERVE, čierna
Skladom
(>10 ks)
4.50 €
Akcia
Zľavový kupón -10% MINUS10
ZADARMO do výdajných miest GLS
18.10 €
–11 %
Súprava nožov SOLA KNIFE v drevenom bloku, 6 ks
Skladom
(>10 ks)
16.10 €
Zľavový kupón -10% MINUS10
ZADARMO do výdajných miest GLS
Poháre s bambusovým vekom a slamkou PALM 400 ml
Skladom
(>10 ks)
4.40 €
Zľavový kupón -10% MINUS10
ZADARMO do výdajných miest GLS
Guľatý drevený podnos ALPINA Ø35 cm
Skladom
(>10 ks)
6 €
Zľavový kupón -10% MINUS10
ZADARMO do výdajných miest GLS
Čierne bodové svietidlo RIVANO
Skladom
(>10 ks)
10.10 €
Zľavový kupón -10% MINUS10
ZADARMO do výdajných miest GLS
2.80 €
–46 %
Nerezová soľnička a korenička SALPE 7 cm - viac farieb
Skladom
(>10 ks)
1.50 €
Zľavový kupón -10% MINUS10
ZADARMO do výdajných miest GLS
Bambusová dóza na maslo BUTTERPOD
Skladom
(>10 ks)
5.20 €
Podrobný popis
Materiál
- Materiál poťahu: 100% bavlna
- Materiál výplne: 100% polyester
Farba
- Ružová
- Zelená
- Biela
Rozmery
- Šírka: 40 cm
- Dĺžka: 40 cm
- Hrúbka: 5 cm
- Hmotnosť: 0,463 kg
Vyhotovenie
- Snímateľný a prateľný poťah so zapínaním na zips
- Výplň je súčasťou balenia
- Odporúčaná teplota prania 30 °C
- Nebieliť
- Nesušiť v sušičke
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dekoračné vankúšiky |
|---|---|
| EAN: | 3701461327923 |
| ? Farba: | Ružová, Zelená |
| Dĺžka: | 40 cm |
| Šírka: | 40 cm |
| Typ: | Dekoračné vankúše |
| Hmotnosť: | 0,463 kg |
| Materiál výplne: | 100% polyester |
| Odporúčaná teplota prania: | 30 °C |
| Rozmer vankúša: | 40 x 40 cm |
| Materiál poťahu: | 100% bavlna |
| Tvar: | Štvorcový |
| Umiestnenie: | Interiérové |
| Vzor: | So vzorom |
| Zapínanie: | Zips |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár