Béžová čalúnená posteľ MAISON VELVET 160 x 200 cm
Súvisiaci tovar
Zľavový kupón -10% MINUS10
ZADARMO do výdajných miest GLS
Jersey plachta EXCLUSIVE svetlosivá 160 x 200 cm
Skladom
(>10 ks)
12.10 €
ZADARMO do výdajných miest GLS
19.30 €
–0 %
LETNÝ Paplón prešívaný 140 x 200 cm s vankúšom 70 x 90 cm
Skladom
(>10 ks)
19.20 €
Zľavový kupón -10% MINUS10
ZADARMO do výdajných miest GLS
Prešívaný chránič matraca WARM 160 x 200 cm
Skladom
(>10 ks)
10.50 €
Zľavový kupón -10% MINUS10
od 230.30 € –21 %
Taštičkový matrac SOMMERA 18 cm 160 x 200 cm
Skladom
(>10 ks)
od 179.70 €
Zľavový kupón -5% MINUS5
Čalúnená posteľ NIKOZIA RAVEN 160x200 cm sivá
Do vypredania zásob
475.40 €
Akcia
Zľavový kupón -5% MINUS5
577.60 €
–7 %
Čalúnená posteľ boxspring GLORIEN VELVET 140x200 cm modrá
Skladom
(1 ks)
534.10 €
Zľavový kupón -5% MINUS5
POS/CA/PRI/COM/120/KRO14
Podrobný popis
Materiál
- Zamatová tkanina: Béžová Bluvel 40
Rozmery
- Šírka: 173 cm
- Hĺbka: 216 cm
- Hĺbka zapustenia roštu: 5 cm
- Výška čela pri hlave: 110 cm
- Výška čela pri nohách: 40 cm
- Výška bočnej strany : 34 cm
- Výška od zeme k spodnej časti postele: 6 cm
- Rozmer matraca: 160 x 200 cm
Prevedenie
- S úložným priestorom
- Vyklápací rošt
- Dodávané v demonte
Nechajte sa inšpirovať
Dodatočné parametre
| Kategória: | Čalúnené postele |
|---|---|
| ? Farba: | Béžová |
| Šírka: | 173 cm |
| Hĺbka: | 216 cm |
| Typ: | Dvojlôžko |
| Materiál látky: | Zamatová tkanina |
| Nožičky: | S nožičkami |
| Rozmer: | 160 x 200 cm |
| Úložný priestor: | S úložným priestorom |
| Výška čela pri hlave: | 110 cm |
| Výška čela pri nohách: | 40 cm |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár