Barová stolička POZZA VELVET so zlatými nohami, krémová
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Materiál
- Zamatová tkanina: Krémová
- Kov: Zlatá
Rozmery
- Šírka: 43 cm
- Hĺbka: 49 cm
- Výška: 102 cm
- Výška sedu: 76 cm
- Šírka sedadla: 43 cm
- Hĺbka sedadla: 35 cm
- Nosnosť: 110 kg
- Hmotnosť: 5,4 kg
Vyhotovenie
- Barová stolička s opierkou a pohodlným sedadlom
- Jemný zamatový poťah so štýlovým prešívaním
- Pevná kovová podnož opatrená práškovým lakom
- Dodávané v demonte
POZZA
Barová stolička z kolekcie POZZA zaujme elegantným vzhľadom, ktorý podčiarkuje jemný zamatový poťah, dekoratívne zvislé prešívanie a štíhlu kovovú podnož. Vďaka svojmu modernému štýlu pôsobí luxusne, ale zároveň útulne a ľahko sa stane výrazným prvkom interiéru. Komfortne tvarované sedadlo poskytuje pohodlie pri každodennom sedení, či už pri kuchynskom ostrovčeku, domácom bare alebo vyššom jedálenskom stole. Stolička POZZA skvele doplní moderné, elegantné aj minimalistické interiéry, kde vnesie ľahkosť, štýl a príjemnú atmosféru pre spoločné chvíle aj každodenné posedenie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Barové stoličky |
|---|---|
| EAN: | 5903332099184 |
| ? Farba: | Krémová, Zlatá |
| Šírka: | 43 cm |
| Hĺbka: | 49 cm |
| Hmotnosť: | 5,4 kg |
| Výška: | 102 cm |
| Hĺbka sedadla: | 35 cm |
| Materiál nôh: | Kov |
| Materiál poťahu: | Zamatová látka |
| Nosnosť: | 110 kg |
| Opierka: | Na nohy |
| Opierka chrbta: | S opierkou chrbta |
| Otočné: | Nie |
| Podrúčky: | Bez podrúčok |
| Poťah: | Čalúnená |
| Šírka sedadla: | 43 cm |
| Tvar sedadla: | Hranaté |
| Typ nôh: | Štyri nohy |
| Výška sedu: | 76 cm |
| Vzhľad: | Klasický |
| Vzhľad opierky: | Plná |
| Vzor: | Jednofarebný |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.