Barová stolička POZZA VELVET s čiernymi nohami, čierna
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Materiál
- Zamatová tkanina: Čierna
- Kov: Čierna
Rozmery
- Šírka: 43 cm
- Hĺbka: 49 cm
- Výška: 104 cm
- Výška sedu: 76 cm
- Šírka sedáku: 43 cm
- Hĺbka sedáku: 35 cm
- Nosnosť: 110 kg
- Hmotnosť: 5,5 kg
Vyhotovenie
- Barová stolička s opierkou a pohodlným sedákom
- Jemný zamatový poťah so štýlovým prešívaním
- Pevné kovové nohy opatrené práškovým lakom
- Dodávané v demonte
POZZA
Barová stolička z kolekcie POZZA zaujme elegantným vzhľadom, ktorý podtrhuje jemný zamatový poťah, dekoratívne vertikálne prešitie a štíhle kovové nohy. Vďaka svojmu modernému štýlu pôsobí luxusne, ale zároveň útulne a ľahko sa stane výrazným prvkom interiéru. Komfortne tvarovaný sedák poskytuje pohodlie pri každodennom sedení, či už pri kuchynskom ostrovčeku, domácom bare alebo vyššom jedálenskom stole. Stolička POZZA skvele doplní moderné, elegantné aj minimalistické interiéry, kde vnesie ľahkosť, štýl a príjemnú atmosféru pre spoločné chvíle i každodenné posedenie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Barové stoličky |
|---|---|
| EAN: | 5903332073191 |
| ? Farba: | Čierna |
| Šírka: | 43 cm |
| Hĺbka: | 49 cm |
| Hmotnosť: | 5,5 kg |
| Výška: | 104 cm |
| Hĺbka sedadla: | 35 cm |
| Materiál nôh: | Kov |
| Materiál poťahu: | Zamatová látka |
| Nosnosť: | 110 kg |
| Opierka: | Na nohy |
| Opierka chrbta: | S opierkou chrbta |
| Otočné: | Nie |
| Podrúčky: | Bez podrúčok |
| Poťah: | Čalúnená |
| Šírka sedadla: | 43 cm |
| Tvar sedadla: | Hranaté |
| Typ nôh: | Štyri nohy |
| Výška sedu: | 76 cm |
| Vzhľad: | Klasický |
| Vzhľad opierky: | Plná |
| Vzor: | Jednofarebný |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.