Barová stolička POZZA VELVET s čiernymi nohami, béžová
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Materiál
- Sametová tkanina: Béžová
- Kov: Čierna
Rozmery
- Šírka: 43 cm
- Hĺbka: 49 cm
- Výška: 104 cm
- Výška sedu: 76 cm
- Šírka sedadla: 43 cm
- Hĺbka sedadla: 35 cm
- Nosnosť: 110 kg
- Hmotnosť: 5,5 kg
Vyhotovenie
- Barová stolička s opierkou a pohodlným sedákom
- Jemný sametový poťah so štýlovým prešívaním
- Pevné kovové podnožie opatrené práškovým lakom
- Dodávané v demonte
POZZA
Barová stolička z kolekcie POZZA zaujme elegantným vzhľadom, ktorý podčiarkuje jemný sametový poťah, dekoratívne zvislé prešívanie a štíhle kovové podnožie. Vďaka svojmu modernému štýlu pôsobí luxusne, ale zároveň útulne a ľahko sa stane výrazným prvkom interiéru. Komfortne tvarovaný sedák poskytuje pohodlie pri každodennom sedení, či už pri kuchynskom ostrovčeku, domácom bare alebo vyššom jedálenskom stole. Stolička POZZA skvele doplní moderné, elegantné i minimalistické interiéry, kde vnesie ľahkosť, štýl a príjemnú atmosféru pre spoločné chvíle i každodenné posedenie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Barové stoličky |
|---|---|
| EAN: | 5903332087129 |
| ? Farba: | Béžová |
| Šírka: | 43 cm |
| Hĺbka: | 49 cm |
| Hmotnosť: | 5,5 kg |
| Výška: | 104 cm |
| Hĺbka sedadla: | 35 cm |
| Materiál nôh: | Kov |
| Materiál poťahu: | Zamatová látka |
| Nosnosť: | 110 kg |
| Opierka: | Na nohy |
| Opierka chrbta: | S opierkou chrbta |
| Otočné: | Nie |
| Podrúčky: | Bez podrúčok |
| Poťah: | Čalúnená |
| Šírka sedadla: | 43 cm |
| Tvar sedadla: | Hranaté |
| Typ nôh: | Štyri nohy |
| Výška sedu: | 76 cm |
| Vzhľad: | Klasický |
| Vzhľad opierky: | Plná |
| Vzor: | Jednofarebný |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.